NFT
Binance’ten Yeni Atak Mı Geliyor: CZ Bu Ülkeye Çıkartma Yaptı!
Binance’ten Yeni Atak Mı Geliyor: CZ Bu Ülkeye Çıkartma Yaptı!

Binance’dan Bu Altcoin İçin Güncelleme Açıklaması

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Filecoin’in (FIL) son büyük güncellemesini destekleme kararı aldığını açıkladı. FIL fiyatı gün içerisinde yüzde 4’lük bir yükseliş yaşadı. Ancak genel piyasa koşulları göz önüne alındığında ekstra bir yükseliş yaşanmadığı görülüyor.

Binance, Altcoin İçin Yarın Yapılacak Güncellemeyi Destekleyeceğini Duyurdu

Borsanın resmi blog sitesinden yapılan açıklamaya göre Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi ve hard fork, epoch 2.383.680’de yani yaklaşık olarak 30 Kasım 2022 Türkiye saati ile 17:00’da gerçekleşecek.

FIL’e para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 30 Kasım 2022 Türkiye saati ile 16:00 tarihinden itibaren askıya alınacaktır.

FIL alım satımı, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Binance, hesaplarında FIL bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.

FIL Günlük Fiyat Grafiği

Filecoin (FIL) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni bir token yaratılmasına yol açmayacaktır.

Bununla birlikte şirket, FIL altcoini için çekim ve yatırma işlemleri hakkında da konuştu:

“Güncellenen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde FIL için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları başka bir duyuru ile bilgilendirmeyeceğiz.”

Filecoin geliştirici ekipleri yeni v17 Shark güncellemesi ile ilgili şunları söyledi:

“Depolama Sağlayıcıları için Destek Adresi: şu anda sadece sahip adres madencilerden fonları çekebilmektedir.

Finansal kontrolü bu sahip adresten devralan bir depolama sağlayıcısı için yeni bir yararlanıcı rolü önerilmektedir. Bu, Filecoin finans piyasası için daha fazla esneklik sağlayacaktır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
BlockFi İflasından Sonra Bu Şirket İflastan Etkilenmediğini Açıkladı!

Standart Mesaj Kimlik Doğrulaması: Bugün, bir veri parçasını “doğrulayabilen” tek tür veri sahibi hesap sahibi aktörlerdir.

Bu güncelleme, herhangi bir kişinin uygulamayı seçebileceği bir Kimlik Doğrulama yöntemi eklemeyi önermektedir. Bu yöntem, bir veri parçasının gerçekliğini doğrulamak için başka herhangi bir kişi tarafından çağrılabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!