Binance, Bu Stablecoinleri Delist Ediyor!
Binance, Bu Stablecoinleri Delist Ediyor!

Binance Yöneticisinden Şaşırtıcı Açıklama: “10 Yıl İçinde Yok Olabiliriz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in baş strateji sorumlusu Patrick Hillman, şirketin 10 yıl içinde varlığını sürdüremeyebileceğini çünkü kripto para piyasasının merkezi olmayan finansa (DeFi) doğru ilerlediğini söyledi.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, merkezi bir platform.

“Binance Büyüklüğünde Bir Şirkette Rezerv Denetimi Yapmak Zaman Alacak”

Şimdilik borsa, rakip borsa FTX’in çöküşünden sonra müşterilere varlıklarının tamamen desteklendiğini göstermenin bir yolu olan “rezerv kanıtı” uygulamasıyla müşterilerin güvenini korumaya çalışıyor. Ancak Hillman Perşembe günü yaptığı açıklamada sürecin yavaş ilerlediğini söyledi:

“Üçüncü taraf bir denetçi getirmek de dahil olmak üzere çok adımlı bir süreç olacak. Binance için gerekli olan kapsam ve ölçekte bir denetim yapmak ve yürütebilmek zaman alıyor.”

Binance, diğer önde gelen kripto tabanlı şirketlerin yanı sıra, sektördeki yeni girişimlere fon sağlamaya yardımcı olmak için Web3 için bir “endüstri kurtarma girişimine” öncülük ediyor. Borsa, Hillman’ın kullanıcıların fonlarının tutulduğu depolama rezervlerinden ayrı olduğunu söylediği kurumsal rezervlerinden 2 milyar dolara kadar katkıda bulunacağını söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance'den Bu Altcoin İçin Beklenen Duyuru Geldi!

Borsanın rezervlerine “güvendiğini” ve kurumsal hesabında ne kadar para tutulduğunu açıklamamasına rağmen, borsanın, kullanıcıların platformdaki varlıklarını doğrulayabilmelerinin bir yolu olan Merkle Ağacı analizini uyguladığını da sözlerine ekledi.

Hillman, Binance’in “New York Borsası, Londra Borsası ve neredeyse Tokyo Borsası’nın toplamından daha büyük” olmasıyla birlikte, bir rezerv kanıtı sistemi kurmanın bu kadar yavaş olmasından dolayı “biraz mahcup” olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!