sikayetkripto
Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?
Bu Altcoinin Fiyatında Ani Düşüş: Binance Mi Dump’ladı?

Binance: “Voyager’ın Ardından İflas Durumundaki Diğer Şirketleri de Satın Almak Üzere Araştırıyoruz”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance.US, Pazartesi günü 1.02 milyar dolar değerinde bir anlaşmayla Voyager Digital’in varlıklarını iflastan satın almayı kabul etmesinin ardından daha fazla satın alma fırsatı araştırıyor.

“Sıkıntıda Olan Diğer Kripto Para Şirketlerine Bakıyoruz”

Binance.US CEO’su Brian Shroder verdiği bir röportajda konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Büyümeye odaklandığımız için anlamlı olan diğer birçok varlık için bilgi edinme sürecindeyiz. Anlaşmalar hakkında bilgi ediniyoruz. Ayrıca şu anda sıkıntıda olan birkaç firmaya da bakıyoruz.”

Shroder, herhangi bir satın alma ve birleşme anlaşmasının amacının Binance.US platformuna yeni kullanıcılar ve varlıklar kazandırmanın yanı sıra şu anda sahip olmadığı teknoloji, ürün veya hizmetleri eklemek olacağını söyledi.

Satın almalar için ayrılmış bir miktar olmadığını ve borsanın büyüme turundan hala “yüz milyonlarca dolarlık mevcut varlığa” sahip olduğunu ekledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance Voyager'i Satın Aldı!

Binance.US Nisan ayında 4.5 milyar dolar değerleme ile 200 milyon dolardan fazla para toplamıştı.

Shroder, FTX borsası çökerken Voyager varlıklarını satın almak için daha önce yaptığı anlaşma suya düşen Sam Bankman-Fried için “Sam’in beyaz atlı prens olduğuna dair bir söylem vardı, beyaz atlı prensin gerçek olmadığı ortaya çıktı” dedi ve ekledi:

“Böyle algılanmakla hiç ilgilenmedik. Benim amacım Binance.US’in sıkıcı ama güvenilir bir kripto borsası olarak algılanması.”

Milyonlarca kullanıcıya sahip daha küçük bir borsa olan Binance.US, dünyanın en büyük kripto platformu olan Binance.com ile lisans anlaşması olan ayrı bir tüzel kişilik. ABD şubesinin çoğunluk hissesi ana şirketin kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’ya aittir. ABD versiyonu, ana şirketin aksine, türev ticareti veya marj ticareti sunmamaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!