Binance’ten “Bitcoin Cash Rezervi Bitti” FUD’una Dair Açıklama Geldi!
Binance’ten “Bitcoin Cash Rezervi Bitti” FUD’una Dair Açıklama Geldi!

Binance, Vadeli İşlemlerde Yeni Bir Altcoin Listeleyeceğini Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in kripto para vadeli işlem platformu Binance Vadeli İşlemler, borç verme ve borç almaya yönelik merkeziyetsiz bir protokol olan Hifi Finance (HIFI) için yeni bir sürekli sözleşme başlatacağını duyurdu.

HIFIUSDT sürekli sözleşmesi 16 Eylül 2023 TSİ 17:30’da (14:30 UTC) tarihinde kullanıma açılacak

Yeni ürün, kullanıcıların pozisyonlarını 20x’e kadar kaldıraç kullanmalarına imkan verecek. Binance Vadeli İşlemler, piyasa istikrarını korumak amacıyla token için sınırlandırılmış bir fonlama oranı uygulayacak.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Mark Cuban’ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor! İşte Tüm Varlıkları

Gelişme öncesinde HIFI altcoin fiyatında ani bir yükseliş yaşandı. Buna ek olarak tokenin fiyatı son 24 saat içerisinde %82 gibi büyük bir yükseliş yaşayarak bu yazının yazıldığı anlardaki seviyesi olan 2.12 dolara geldi. Altcoinin toplam piyasa değeri bu yazının yazıldığı anlarda 198 milyon dolar seviyesinde.

HIFI fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren dakikalık mumlara sahip grafik.

HIFI tokeni şu sıralar platformunda Likit NFT Prototipi adında bir güncellemeyi test ediyor ve bu güncellemeyle birlikte platformda NFT’ler de borç alınıp borç verilebilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!