Binance, Vadeli İşlemlerde Yeni Bir Altcoini Listelediğini Duyurdu
Binance, Vadeli İşlemlerde Yeni Bir Altcoini Listelediğini Duyurdu

Binance Vadeli İşlemler, 10x Kaldıraç ile Yeni Bir Altcoini Listeledi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Vadeli İşlemler, 19-09-2023 17:30’da piyasaya sürülmesi planlanan ve yatırımcılara 10 kata kadar kaldıraç sunan USDⓈ-M ARK sürekli sözleşmesini tanıtmaya hazırlanıyor.

Yani vadeli işlemlerde ARK/USDT paritesi listelenecek ve işlem yapılabilecek.

Binance Vadeli İşlemler 10x Kaldıraçlı USDⓈ-M ARK Sürekli Sözleşmesini Tanıttı

İşte USDⓈ-M ARK Sürekli Sözleşmesi ile ilgili temel ayrıntılar:

Binance, piyasa riski koşullarına yanıt olarak fonlama ücretleri, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç marjı ve sürdürme marjı gereklilikleri gibi unsurlar da dahil olmak üzere ARKUSDT Sürekli Sözleşmesinin özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Çoklu Varlık Modu: Bu özellik, kullanıcıların ARKUSDT Sürekli Sözleşme alım satım işlemlerini, belirli uygulanabilir katsayılara tabi olarak çeşitli teminat varlıklarıyla gerçekleştirmelerini sağlar.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
İflas Eden Bitcoin Borsası FTX, Sam Bankman-Fried’in Ailesine Dava Açtı!

Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, yatırımcılar ARKUSDT Sürekli Sözleşmesinde işlem yaparken BTC’yi teminat olarak kullanabilirler.

ARKUSDT Sürekli Sözleşmesi, Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi’nde belirtilen koşullar altında çalışır.

Bu yeni teklifle Binance, sürekli sözleşmelerin dinamik ortamında gezinmek isteyen yatırımcılara gelişmiş esneklik ve ilk yatırımlarının 10 katına kadar potansiyel kaldıraç ile çok yönlü ve güçlü bir araç sunmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!