NFT
Changpeng Zhao ve Binance Durdurulamıyor: Banka Satın Alacaklar!
Changpeng Zhao ve Binance Durdurulamıyor: Banka Satın Alacaklar!

Binance Kurtarma Fonuna Ek 1 Milyar Dolar Daha Ekledi: Toplam 2 Milyar Dolara Ulaşıldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance, endüstri kurtarma fonu için 1 milyar dolar daha tahsis ederek fonun büyüklüğünü 2 milyar doların üzerine çıkardı.

Ek fon tahsisi Cuma günü Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao tarafından duyuruldu. Son eklenen fonların tamamı BUSD cinsinden olarak açıklandı.

Yesterday, #Binance allocated ANOTHER $1 billion to the industry recover initiative. All in BUSD.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 25, 2022

Binance Fonuna Diğer Şirketler de Katkıda Bulunuyor

Bu fonun büyüklüğündeki artış, CZ’nin Binance’in kripto kurtarma fonu için 1 milyar dolar hedeflediğini söylemesinden bir gün sonra gerçekleşti. Aptos Labs, Jump Crypto ve diğer önde gelen kripto şirketleri Binance’in girişimine katıldı ve fona 50 milyon dolar katkıda bulunacak.

Kurtarma fonu, sıkıntılı kripto para şirketinin varlıklarını satın almak ve sektörü desteklemek için kullanılacak. Kripto piyasası yılın başından bu yana büyük bir düşüş yaşadı ve bu durum birkaç kripto firmasının iflas etmesine yol açtı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin Paritelerini Delist Edecek

Changpeng “CZ” Zhao, Bloomberg’e verdiği bir röportajda fonun “gevşek” bir yapıya sahip olacağını ve diğer sektör katılımcılarının da katkıda bulunabileceği şekilde blok zincirinde kamuya açık olacağını söyledi.

“Sektörün 2023’te değil, şimdi kurtarılmaya ihtiyacı var” diye ekledi.

CZ, fonların ihtiyaç halinde 2 milyar dolara çıkarılabileceğini söylemişti. Kısa sürede 2 milyar dolara ulaşılmış oldu:

“Kabaca, ilk olarak 1 milyar dolar ayırmayı düşünüyoruz ve bu yeterli olmazsa daha fazla tahsis edeceğiz. Altı ay sonra kullanılmamış fonlar kalırsa ve çok fazla proje olmazsa – umarım o zamana kadar sektör toparlanmış olur – fonları geri çekebiliriz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!