MEXC
sikayetkripto
Kripto Para Borsası Binance, Fransa’dan Lisans Almayı Başardı! İşte Detaylar
Kripto Para Borsası Binance, Fransa’dan Lisans Almayı Başardı! İşte Detaylar

Binance Genişlemeye Devam Ediyor: Yeni Borsa Satın Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın önde gelen Blockchain ekosistemi ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance, Japonya’da kayıtlı kripto borsa hizmeti sağlayıcısı Sakura Exchange BitCoin’in (SEBC) %100’ünü satın aldığını duyurdu.

Binance Japonya’da Borsa Aldı

Bu satın alma sayesinde Binance, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (JFSA) tarafından düzenlenen bir kuruluş olarak Japon pazarına girmiş oldu.

İşlemin şartları açıklanmadı. SEBC aracılığıyla Japonca düzenlenmiş hizmetler sunacak olan Binance, kripto para birimleri için sorumlu bir küresel ortamı desteklemeyi amaçlıyor.

Binance, Fransa, İtalya, İspanya, Bahreyn, Abu Dabi, Dubai, Yeni Zelanda, Kazakistan, Polonya, Litvanya ve Kıbrıs’ta düzenleyici onaylar veya yetkilendirmeler aldı.

SEBC’nin satın alınması, Binance’in Doğu Asya’daki ilk lisansına işaret ediyor.

Binance Japonya Genel Müdürü Takeshi Chino şunları söyledi: “Japon pazarı, kripto para birimlerinin benimsenmesinin geleceğinde kilit bir rol oynayacak.

Oldukça gelişmiş bir teknoloji ekosistemine sahip dünyanın önde gelen ekonomilerinden biri olarak, halihazırda güçlü bir Blockchain alımına hazır.

Birleşik borsamızı yerel kullanıcılar için uyumlu bir şekilde geliştirmek için düzenleyicilerle aktif olarak çalışacağız. Japonya’nın kriptoda öncü bir rol üstlenmesine yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.”

SEBC, müşterilerine aracılık hizmetinin yanı sıra danışmanlık hizmetleri de sunan JFSA’ya kayıtlı bir kripto şirketidir.

Tokyo merkezli borsa şu anda 11 işlem çiftini destekliyor: BTC/JPY, ETH/JPY, BCH/JPY, XRP/JPY, LTC/JPY, ETC/JPY, XEM/JPY, MONA/JPY, ADA/JPY, XYM/JPY ve COT/JPY.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
BNB ve Diğer Binance Ağı Projeleri İçin Beklenen Duyuru Yapıldı!

SEBC CEO’su Hitomi Yamamoto şunları söyledi: “Dünyanın önde gelen kripto varlık değişim hizmeti sağlayıcılarından biri olan Binance ile bu duyuruyu yapmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kullanıcı korumasına öncelik verme çabamızın yanı sıra, Binance’in güçlü uyumluluk sistemi Japonya’daki kullanıcılar için daha uyumlu bir atmosfer oluşturulmasına katkıda bulunacak ve gelecekte kitlesel olarak benimsenmesi için gereken temel kripto hizmetlerine erişmelerine yardımcı olacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!