NFTPump
Binance Türkiye’den Kripto Varlık Endüstrisi Düzenlemesi İçin 13 Öneri
Binance Türkiye’den Kripto Varlık Endüstrisi Düzenlemesi İçin 13 Öneri

Binance Durdurulamıyor: Bir Ülkenin Daha Üst Düzey Yöneticisini Transfer Ettiler!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşlem hacmi olarak düşünüldüğünde dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Meksika’nın Bankacılık ve Menkul Kıymetler Komisyonu (CNBV) eski Başkanı Adalberto Palma Gómez’i küresel danışman olarak işe aldı.

Meksika’nın Üst Düzey Finans Yöneticisi, Binance’e Danışman Olarak Atandı

Borsa, kısa bir süre önce Meksika gazetesi Expansion’a yaptığı açıklamada, Gómez’in Binance’in yakın zamanda oluşturulan küresel danışma kurulunun bir parçası olacağını söyledi.

Aralık 2018 ve Mart 2020 tarihleri arasında CNBV’nin başkanlığını yapan Gómez, biyokimya mühendisi olarak eğitim aldı ancak kariyerini finans sektöründe geçirdi.

Meksika Menkul Kıymetler Komisyonu’ndan ayrıldıktan sonra, 2020 yılında Meksika Devlet Başkanı Andrés Manuel López Obrador tarafından oluşturulan Ekonomik Büyüme Kabinesi’ne katıldı.

Bu haftanın başlarında Binance, eski Brezilya Merkez Bankası Başkanı ve Ekonomi Bakanı Henrique Meirelles’in atanmasıyla küresel danışma kuruluna bir üye daha eklemişti.

Geçtiğimiz yıl küresel çapta düzenleyicilerin hedefi olan dünyanın en büyük kripto para borsası, bu gelişmelerin ardından düzenleyici kurallara uyum sağlama konusunda daha titiz davranmaya başlamıştı.

Şirket, dünya çapında birçok ülkenin eski üst düzey yetkililerini bünyesine kattı. Latin Amerika’nın en büyük ekonomisi olan Brezilya’da da kısa bir süre önce eski Merkez Bankası başkanı ve ülkenin eski Maliye bakanı, şirkete danışman olarak göreve başlamıştı.

Bununla birlikte CZ, ayı piyasasına rağmen şirketlerine işe alım yapmaya devam edeceklerini bildirmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!