Binance, CZ ile Kavga Edip Kovulan Müşterisinin Konuşmasına Dair Ekran Görüntülerini Paylaştı!
Binance, CZ ile Kavga Edip Kovulan Müşterisinin Konuşmasına Dair Ekran Görüntülerini Paylaştı!

Binance, CZ ile Kavga Edip Kovulan Müşterisinin Konuşmasına Dair Ekran Görüntülerini Paylaştı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kısa bir süre önce bir kullanıcısının hesabını askıya almış ve yalnızca para çekmesine izin verecek şekilde düzenlemişti.

Bunun sebebi olarak söz konusu kullanıcının Binance müşteri hizmetleri çalışanlarını tehdit etmesi ve hakaret içerikli mesajlar yazması olarak belirlenmişti.

Şirket CEO’su Changpeng Zhao da duruma el atmış ve kendilerinin yalnızca “mantıklı” müşterilere hizmet etmek istediklerini söylemişti.

Hesabı askıya alınan müşteri ise borsa üzerindeki kripto para cüzdanından kendisinin onayı olmadan yüklü miktarda coinin çalındığını iddia ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance CEO'su Changpeng Zhao Müşteriyle Tartıştı, Hesabını Askıya Aldı!

Hesabı Askıya Alınan Müşteri Binance Çalışanlarını Tehdit Etmiş

Hesabının kapatılmasının nedeni olarak ise Twitter üzerinde Binance hakkında yazdığı yazılar olduğunu savunuyor.

Olayın ardından bir süre geçmesinin ardından Binance resmi hesabı söz konusu kullanıcının müşteri hizmetleriyle yaptığı konuşmanın ekran görüntülerini paylaştı. Konuşmalarda müşteri hizmetlerinin, müşterinin konuyu güvenlik güçlerine bildirmesinin ardından kendilerinin güvenlik güçleriyle işbirliği yapacağını söylediği görülüyor.

It appears you are still confused in regard to the reason your account was put into withdrawal-only mode. @CoinMamba, here is a screenshot of your conversation with our CS agent. pic.twitter.com/Na2MagN6Dy

— Binance (@binance) December 12, 2022

Bunun üzerine Twitter üzerinde ünlü bir isim olan CoinMamba takma isimli müşteri, CZ’nin Tweet atabilmesini sağlamak için destek ekibinin kendisini kandırmaya çalıştıklarını iddia ediyor. Ardından ise müşteri hizmetlerine “bu yaptıklarınızın bedelini ödeyeceksiniz, hepinizi ifşa edeceğim” şeklinde bir mesaj gönderiyor.

CoinMamba’ya borsa üzerindeki tüm varlıklarını çekmesi için üç gün süre verilmişti. Kullanıcı, paylaştığı son Tweet’inde varlıklarının tamamen yok olmaması için belirtilen süre içerisinde başka bir cüzdana transfer ettiğini açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!