sikayetkripto
Binance Forbes’un En Büyük Ortağı Oldu! BNB Hareketlendi!
Binance Forbes’un En Büyük Ortağı Oldu! BNB Hareketlendi!

Binance CEO’sunu Kızdırdılar, İşte FTX Konusundaki Yeni Açıklamaları!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Cz kısa süre önce bir flood paylaştı ve “Bay Harika” lakaplı ünlü iş insanı Kevin O’Leary’i hedef aldı.

Kevin O’Leary’nin hala FTX’i savunmasının ve Binance’i suçlamasının kabul edilemez olduğun ifade eden Cz şunları söyledi:

“Görünüşe göre 15 milyon dolar Kevin O’Leary’nin kripto hakkındaki fikrini değiştirmekle kalmadı aynı zamanda onu bir dolandırıcıyla aynı saflara çekti.

FTX’ten 1,5 yıl önce Temmuz 2021’de çıktık.

O zamandan  beri 5,5 milyar doları aşan çok sayıda şirkete yatırım yaptı.

Üstüne üstlük, FTX Miami Stadyumu’na, çok sayıda Super Bowl reklamına, beyzbol hakemlerine ve F1’e para harcadı. Devasa siyasi bağışlar ve lüks gayrimenkullerden bahsetmiyorum bile.

Müşteri fonlarını ciddi şekilde kötüye kullanıldı.

Kevin O’Leary’den farklı olarak yatırım yaptıktan sonra da durum tespiti yapmaya devam ediyoruz. FTX’in ilk yatırımcılarından biri olarak, Alameda/SBF’den giderek daha fazla rahatsız olduk ve 1,5 yılı aşkın bir süre önce çıkış sürecini başlattık.

Bir yatırımcı olarak çekilmeye karar verdiğimizde Sam o kadar çılgına dönmüştü ki, “ödememizi sağlamak için olağanüstü yollara başvurmakla” tehdit etmek de dahil olmak üzere, birden fazla Binance ekibi üyesine karşı bir dizi saldırgan tavır sergiledi – bu kısa mesajlar hâlâ elimizde.

Bundan kısa bir süre sonra Sam medyaya, politika yapıcılara ve ünlülere (Kevin gibi) “yatırım yapmaya” başladı. Bu ağı, bana ve sektördeki diğerlerine saldırmak ve kamuoyunu manipüle etmek için kullandı.

Bu saldırıların odak noktası etnik kimliğimdi ve Kevin O’Leary bunların devam edeceğinin sinyalini verdi.

Muhtemelen önümüzdeki hafta Senato’daki duruşmada da bunları tekrar edecek. Kanadalıyım ve Binance Çinli bir şirket değil.

FTX’te bir şeylerin doğru gitmediğini bilmek için dahi olmanıza gerek yok. Bizim büyüklüğümüzün 1/10’uydular, yine de pazarlama ve “ortaklıklar”, Bahamalar’daki süslü partiler, dünya çapında geziler ve tüm üst düzey personeli (ve ebeveynleri) için malikaneler için bizden daha fazla harcadılar.

Kevin O’Leary FTX’in çöküşü için suçlayacak birini arıyorsa, parmağını yatırım ortağı Sam’e ve belki de aynadaki adama sallayarak başlamalı.”

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!