sikayetkripto
Binance CEO’sundan Terra Classic (LUNC) Yakım Önerisi: “Önce Böyle Yapalım, Görelim!”
Binance CEO’sundan Terra Classic (LUNC) Yakım Önerisi: “Önce Böyle Yapalım, Görelim!”

Binance CEO’sundan Terra Classic (LUNC) Yakım Önerisi: “Önce Böyle Yapalım, Görelim!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yakın zamanda Twitter Spaces üzerinden gerçekleştirilen bir “bana bir şey sor” oturumu sırasında Terra Classic (LUNC) hakkında konuştu.

Binance CEO’su Terra Classic (LUNC) Yakım Ücretlerinin Kullanıcıların Tercihine Bırakılmasını İstiyor

Terra Classic için kısa bir süre önce ortaya atılan her işlem başına %1.2 zorunlu yakım ücreti uygulanması önerisine dair CZ de görüşünü sundu. CZ’ye göre, yakım amacıyla tokenlerin %1.2’inin işlem ücreti olarak kesilmesi işlem yapılırken kullanıcının tercihine bırakılmalı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ünlü İsimden Terra Classic (LUNC) Açıklaması: “Bunu Yaparlarsa LUNC Eski Günlerine Geri Döner!”

Ünlü CEO’ya göre bu fikrin hayata geçmesi durumunda Terra Classic topluluğu kendi iradesiyle oy kullanmış olacak. CZ, normal şartlarda bu yakım önerisine olumlu oy verenlerin yüzde kaçının opsiyonel bir yakım işlemine izin vereceğinin önemli olduğunu düşünüyor.

I answered the question about LUNC in my Twitter Space AMA just now.

Another option is to implement a feature to let users opt-in for a 1.2% trading fee themselves for burn. And see how many of the voting community do that first. Vote with your fees.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) September 23, 2022

Sosyal medya fenomeni ve kendini Terra bilgi kaynağı olarak tanımlayan FatMan, önerilen özelliği eleştirerek bunun “oldukça aptalca” olduğunu iddia etti. Token’ları dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarmak isteyenlerin bunu gönüllü olarak yakma adresine göndererek yapabileceklerini belirtti:

“Dürüst olmak gerekirse, bu insanların çoğu diğerlerinin token yakmasını istiyor. Kendileri yakmayacaklar.”

%1.2’lik vergi yakma girişiminin kabul edilmesinin ardından sosyal medyada LUNC token ile ilgili tartışmalarda keskin bir artış yaşanmıştı.

Öneri 21 Eylül’de tüm zincir içi işlemler için başarıyla uygulandı. Vergi yakımının LUNC tokeninin toplam arzını 10 milyara düşürmesi bekleniyor.

16 Eylül’de Binance, LUNC ve USTC kripto para para yatırma ve çekme işlemleri için %1.2 ücret yakmaya tabi tutulacağını duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!