Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım
Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım

Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao UST ve LUNA’nın çöküşü hakkında konuştu. CZ, Terra’nın tasarımında bir sorun olduğunu ve ekibin sorunu ele alış şekli nedeniyle ise hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

2. An exponential amount of new LUNA were minted due to flaws in the design of the Terra protocol. Their validators have suspended their entire network, resulting in no deposits or withdrawals possible to or from any exchange.

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) May 13, 2022

Lider kripto varlık platformu Binance’in CEO’su ve kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden olan CZ, UST ve LUNA krizi hakkında konuştu. Öncelikle Binance’in neden LUNA işlemlerini durduğunu açıklayan CZ, ardından kripto varlık projeleri hakkında yorum yapmanın prensibi olmadığını ancak bu sefer bunu bozacağını söyledi. CZ konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu UST/LUNA olayının Terra ekibi tarafından nasıl ele alındığı (veya ele alınmadığı) konusunda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Ekiplerinden ağı geri yüklemelerini, fazladan basılmış LUNA’yı yakmalarını ve UST sabitleyicisini kurtarmalarını istedik. Şimdiye kadar ekipten herhangi bir olumlu dönüş alamadık.”

5. I am very disappointed with how this UST/LUNA incident was handled (or not handled) by the Terra team. We requested their team to restore the network, burn the extra minted LUNA, and recover the UST peg. So far, we have not gotten any positive response, or much response at all

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) May 13, 2022

Bilindiği gibi Binince, geçtiğimiz saatlerde LUNA’yı delist etmişti. 

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!