sikayetkripto
Binance CEO’su CZ’den Elon Musk’a Destek: Dogecoin Kurucusu da Dahil Oldu!
Binance CEO’su CZ’den Elon Musk’a Destek: Dogecoin Kurucusu da Dahil Oldu!

Binance CEO’su CZ’den Elon Musk’a Destek: Dogecoin Kurucusu da Dahil Oldu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cuma günü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zao (CZ), Twitter’da devam eden “RIP Twitter” akımının ardından Twitter CEO’su Elon Musk’a destek verdi.

#RIPTwitter akımı, Twitter CEO’su tarafından yoğun, son derece sert, uzun saatler çalışmak ya da işlerini kaybetmek arasında seçim yapmaları için verilen son ültimatomun ardından gündeme geldi.

Binance CEO’sundan Elon Musk’a Destek

Binance CEO’su yakın zamanda attığı bir tweet’te Twitter örneğinde FUD’un (korku, belirsizlik ve şüphe) önemini vurguladı. Binance CEO’su, “Ne kadar başarılı olursanız, hakkınızda o kadar çok insan FUD yapar. FUD sizi güçlendirir, zayıflatmaz.” dedi

The more successful you are, the more people FUD about you. FUD makes you stronger, not weaker. https://t.co/izQ9S8S8de

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) November 18, 2022

Doge’un yaratıcısı Billy Markus, “RIP Twitter” adlı aynı trendi tartışırken Twitter’a yönelik alaycı bir tavır takınıyor ve bunu Google Plus’ın çöküşüyle karşılaştırıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
WSJ: “Elon Musk Twitter Yönetimini Devretmeye Hazırlanıyor!”

Markus ayrıca son tweet dizisinde Twitter çalışanlarını da hedef alıyor ve şirket çalışanlarının “ölmekte olan bir şirketi” (Twitter) kurtarmak için uzun saatler çalışmak yerine parayla kaçmayı planladıklarını söylüyor.

apparently many more employees at twitter are deciding to take the money and run rather than work long hours with less perks to try to save a dying company, which i think is pretty expected

good luck to them all and i would expect many things to be on fire here for a bit 🤣

— Shibetoshi Nakamoto (@BillyM2k) November 18, 2022

Twitter, yeni sahibi Elon Musk’ın verdiği bir yönetim emrinin ardından şirketten ayrılan yüzlerce Twitter çalışanının içten mesajlarıyla dolup taştı.

Musk, Çarşamba günü Twitter’ın kalan çalışanlarına ya ayrılmaları ya da “çığır açan bir Twitter 2.0” inşa etmeyi taahhüt etmeleri için 36 saatten az bir süre verdi. Ayrılanların üç aylık kıdem tazminatı alacağını belirtti.

NY Times’ın haberine göre, görüşmeler hakkında bilgi sahibi dört kişi, Musk ve danışmanlarının “kritik” olarak gördükleri bazı Twitter çalışanlarının ayrılmalarını engellemek için toplantılar düzenlediklerini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!