Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”
Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan FUD Haberleriyle İlgili Twitter Paylaşımı Geldi! “Dış Baskılar Bizi Güçlendiriyor”

Binance CEO’su ”CZ” Yeni Borsa İddialarına Sosyal Medyada Cevap Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, kısa süre önce Binance’in Rusya’daki operasyonlarını satın alan esrarengiz kripto kuruluşu CommEX ile ilgili spekülasyonları aydınlatmak için hızla harekete geçti.

CZ, CommEX’in Sahibi Olduğu İddialarını Reddetti

Artan spekülasyonlara yanıt olarak CZ, bugün yaptığı açıklamada CommEX’te hiçbir mülkiyet hissesi olmadığını açıkça belirtti.

Bu kesin yalanlama, kullanıcı arayüzü Binance ile çarpıcı bir benzerlik gösteren CommEX’in aniden ortaya çıkışı ve sadece birkaç günlük dikkat çekici derecede kısa varoluşunu çevreleyen şüphelerin ortasında geldi.

CZ, X’teki bir gönderisinde “Ben onların UBO’su değilim ve orada herhangi bir hisseye sahip değilim” açıklamasında bulundu.

Some answers about Binance/CommEx.

There will be crypto transfers between Binance & CommEx as users migrate with their funds. There are also older transactions during the testing phase of the integrations. This is expected.

A few ex-Binance CIS team members may join their team,…

— CZ 🔶 Binance (@cz_binance) September 28, 2023

Ayrıca, bölgeden belirli sayıda eski Binance personelinin CommEX’e geçtiğini ya da gelecekte bunu yapmayı düşündüğünü belirtti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!

CZ, iki kuruluş arasındaki tarihsel etkileşimlere ışık tutarak, bunların entegrasyonun “test aşaması” ile ilgili olduğunu vurguladı.

Binance, sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için CommEX’in karşılaştırılabilir bir tasarım ve teknik çerçeve benimsemesini savunmuştu.

Bu gelişme, Binance’in yakın zamanda Rusya pazarından çıkma kararı almasının ardından, ABD Adalet Bakanlığı’nın olası yaptırım ihlallerine ilişkin soruşturmasının ardından geldi.

CommEX’i çevreleyen söylentiler gelişmeye devam ederken, CZ’nin net açıklaması, esrarengiz kuruluşla olan ilişkisi hakkında süregelen şüpheleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!