sikayetkripto
Voyager 15 bin Bitcoin’i ve 350 Milyon USDC’yi Geri İstedi!
Voyager 15 bin Bitcoin’i ve 350 Milyon USDC’yi Geri İstedi!

Binance CEO’su ‘CZ’ Kredi Platformu Voyager İçin Teklif Vereceğini Doğruladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen hafta, Binance.US‘in iflas eden kredi platformu Voyager için bir teklif hazırlayacağı bildirilmişti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao  “CZ”, borsanın ABD kanadının, feshedilen FTX’in satın alma işlemini gerçekleştirememesi nedeniyle kripto borç veren Voyager için yeni bir teklifte bulunacağını doğruladı.

Binance.US, Kripto Borç Veren Kredi Şirketi Voyager için Teklif Verecek, CZ Onayladı

FTX’e yapılan satış, 51 milyon doları nakit olmak üzere yaklaşık 1.4 milyar dolar değerindeydi. Satışın bir parçası olarak şirket müşterileri kendi platformuna taşıyacaktı.

Yatırım firması 507 Capital’in yönetici ortağı Thomas Braziel, Voyager’ın FTX’e karşı sözleşme ihlali iddiasında bulunacak olması nedeniyle işlerin karmaşıklaştığını söylemişti.

Geçtiğimiz hafta Binance.US’nin iflas eden kredi platformu için bir teklif hazırlayacağını bildirilmiş, Zhao da Perşembe günü Bloomberg’e verdiği röportajda bunu doğrulamıştı.

Voyager’ın iflasının ardından FTX, Voyager’ı satın almak için en avantajlı şirket olarak ortaya çıkmış, Binance’in teklifinin ABD hükümeti için ulusal güvenlik endişesi oluşturacağı endişesiyle geri çekildiği söylenmişti.

“Binance.US, FTX’in artık bu taahhüdü yerine getiremeyeceği göz önüne alındığında, Voyager için başka bir teklifte bulunacak” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoinin Geliştiricileri Zor Durumdaki Kripto Bankası Silvergate'in Çoğunluk Hissesini Satın Aldı!

Zhao, “ABD’nin ulusal güvenlik kaygılarının FTX tarafından bizi teklifin dışına itmeye çalışmak için yayılan söylentiler olduğunu düşünüyorum,” dedi. “İhaleye katılmamızla ilgili herhangi bir endişe asla olmadı,” diye ekledi.

Binance, Kanada’da büyümüş olmasına rağmen Zhao’nun doğduğu ülke olması nedeniyle bir Çin şirketi olduğu iddialarıyla karşı karşıya kaldı. ‘CZ’ Eylül ayında bir blog yazısında “Ben bir Kanada vatandaşıyım, nokta” diye yazmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!