sikayetkripto
Binance CEO’su CZ, Şirketin İflas Etmesi Durumunda Yatırımcıların Paralarına Ne Olacağını Açıkladı!
Binance CEO’su CZ, Şirketin İflas Etmesi Durumunda Yatırımcıların Paralarına Ne Olacağını Açıkladı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao Müşteriyle Tartıştı, Hesabını Askıya Aldı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, Twitter’da borsanın ve CEO Changpeng “CZ” Zhao’nun, borsa hesabından çalındığını söylediği fonları geri almasına yardımcı olmak için çok az şey yaptığından şikayet eden bir kullanıcının hesabını kapattı.

Müşterinin parasını çekmek için artık üç günü var.

Binance, Müşterinin Kendilerini Tehdit Ettiğini Söyledi

Twitter’da CoinMamba olarak bilinen kullanıcı, profiline göre bir vadeli işlem tüccarı ve kripto para yatırımcısı. Kullanıcı, kripto ticaret platformu 3Commas’a bağlı sızdırılmış bir API anahtarı nedeniyle Salı günü Binance hesabından para kaybettiğini iddia ettikten sonra Binance hakkında tweet atmaya başladı.

Kullanıcı, bu fonları geri alma konusunda Binance’ten fazla yardım alamadığını söyledi.

Bu arada Binance, kullanıcının şirketin müşteri hizmetleri ekibine “tehditlerde bulunduğunu” ve bunun da hesabın askıya alınmasına yol açtığını iddia ediyor.

İddiaya göre 3Commas kullandığı için zarar gören tek kişi CoinMamba değil. Birçok kullanıcı, bu kripto ticaret hizmetinin kimlik bilgilerini sızdırdığını ve saldırganların kullanıcı fonlarını çalmasına olanak sağladığını iddia etti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoinin En Büyük Balinasından Dump Hamlesi: Binance'e Gönderdi!

Ancak platformun CEO’su bu iddiaları reddederek “yanlış söylentiler” olarak nitelendirdi. Saldırılar sadece Binance’de değil, diğer birçok borsada da gerçekleşti.

Cuma günü CZ, CoinMamba’ya yanıt vererek “kullanıcıların kendi API anahtarlarını çalmadığından emin olmamızın neredeyse hiçbir yolu yok” dedi. Bunun ardından CoinMamba, CZ’yi “açgözlü” olmakla suçlayan ve “tüm bu borsaların şaibeli olduğunu” iddia eden çok sayıda tweet yayınlamaya başladı.

Tweet deleted. But CT remembers.. pic.twitter.com/p5nkeDmhe1

— CoinMamba (@coinmamba) December 9, 2022

CZ, CoinMamba’ya yanıt olarak şimdi silinmiş olan bir tweet’inde CoinMamba’nın hesabını “mantıksız” davrandığı için yalnızca para çekme moduna almayı düşündüğünü yazdı:

“3Commas’ın yanı sıra @coinmamba’nın hesabını da yalnızca para çekim moduna almayı düşünüyorum. Mantıksız insanlara hizmet vermek istemiyoruz. Bu sadece ileride daha fazla soruna yol açar. Bu karşılıklı bir durum. Çok tepki çekebilir ama…”

Yaklaşık bir saat sonra CoinMamba’nın hesabı, hacim bakımından dünyanın en büyük borsasında müşteri hizmetleri çalışanlarına yaptığı söylenen “tehditlere” yanıt olarak Binance tarafından kapatıldı. Binance müşteri hizmetleri Twitter’dan konuyla ilgili olarak CoinMamba’ya şunları yazdı:

“Polis raporu doldurmayı reddederek ve bunun yerine tazminat talep ederek bizi suçlamaya çalışarak durumu daha da kötüleştirdiniz. Hatta tehditler savuracak kadar ileri gittiniz ki buna müsamaha göstermeyeceğiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!