MEXC
sikayetkripto
Binance’ten Kritik Transfer: Bu Ülkenin Eski Merkez Bankası Başkanını Bünyesine Kattı!
Binance’ten Kritik Transfer: Bu Ülkenin Eski Merkez Bankası Başkanını Bünyesine Kattı!

Binance Bu Borsayı Satın Alacak Söylentisi Yayıldı, Borsa Altcoininin Fiyatı Sıçrama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endonezyalı kripto para borsası Tokocrypto’nun yerel altcoini Toko Token (TKO), şirketin Binance tarafından satın alınacağı iddiasının ardından ani yükselişi ile zirve değerinde %97’den fazla değer kazandı.

Bununla birlikte kripto paranın fiyatı tepe seviyesinden düştü ve şu anda son 24 saatte yaşadığı %46.71’lik yükselişi ile 0.431 dolardan işlem görüyor. Coinin fiyatı baz değerin 0.28 dolar civarından sıçrama yaptı.

TKO altcoin fiyatında yaşanan sıçramayı gösteren CoinMarketCap grafiği.

Binance’ten Resmi Bir Açıklama Gelmedi

Endonezya borsasının kendisinden ya da Binance’den henüz resmi bir yorum gelmediğini söylemek önemli.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in bu Endonezya borsası ile yerel düzenleyicilere kayıtlı olması nedeniyle ilgilendiği düşünülüyor.

Örneğin, sadece bir hafta önce Binance benzer nedenlerle Japon kripto borsası Sakura’yı satın aldı. Ayrıca Binance’in 2020’den beri Tokocrypto’da (TKO) bir yatırımı bulunuyor.

Şimdiye kadar, TKO coini etrafındaki ilk heyecan azaldı ve %40’ın biraz üzerinde düzeltme yaşandı. Token’ın fiyatı şu anda Mayıs 2022 seviyelerinde ve son yedi ayın tüm olumsuz hareketlerini telafi etmiş durumda.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance CEO'sunun Goblin Mode

Tokocrypto Eylül 2018’de faaliyete geçti ve aynı yılın Kasım ayında Endonezya’nın Emtia Vadeli İşlemler Ticareti Düzenleme Kurumu (BAPPEBTI) altında kayıtlı ilk kuruluş oldu. Tokocrypto’nun en son projesi olan TKO, kendine özgü bir hibrit token modeli sunan ilk Endonezya kripto para birimi.

Token, Tokocrypto blok zinciri platformunda çeşitli amaçlara hizmet ediyor ve kullanıcıların kripto borsalarına, mevduat ve tasarruf programlarına, platformlar arası DeFi uygulamalarına ve NFT pazar yerlerine katılmalarına olanak tanıyor.

Toko Token resmi olarak Nisan 2021’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri hem özel hem de kurumsal kullanıcıların dikkatini çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!