MEXC
sikayetkripto
Binance Yeni Tokeni BAB’ı Duyurdu! Soulbound Token (SBT) Nedir?
Binance Yeni Tokeni BAB’ı Duyurdu! Soulbound Token (SBT) Nedir?

Binance Bu Altcoini Listeleyeceğini Duyurdu: Fiyatta Sıçrama Meydana Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, altcoin Magic’i (MAGIC) İnovasyon alanında listeledi ve bu spot işlem çiftleri için 2022-12-12 08:00’de alım satıma açtı.

Duyurudan sonra MAGIC’de yüzde 70’lik bir yükseliş yaşandı.

Binance Altcoin Magic’i (MAGIC) İnovasyon Alanında Listeleyecek

Yeni Spot İşlem Çiftleri: MAGIC/BTC, MAGIC/BUSD ve MAGIC/USDT Kullanıcılar artık ticarete hazırlanmak için MAGIC yatırmaya başlayabilir MAGIC için para çekme işlemleri 2022-12-13 08:00 tarihinde açtı. MAGIC Listeleme Ücreti: 0 BNB olacak.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar, para çekme işlemlerinin gerçek durumunu para çekme sayfasından görüntüleyebilir.

Buna ek olarak Binance, 2022-12-12 08:00’den itibaren 48 saat içinde MAGIC’i Çapraz Marjin ve Tek Marjin ile bu yeni marjin çiftlerine yeni bir kredi alınabilir varlık olarak ekleyecektir.

Yeni Çapraz Teminat Çiftleri: MAGIC/BUSD, MAGIC/USDT

Yeni Tek Marj Çiftleri: MAGIC/BUSD, MAGIC/USDT

Magic (MAGIC) Nedir?

Magic, Arbitrum’da bir oyun altyapısı ve ekosistem projesi olan Treasure’ın tokenıdır. Bridgeworld, The Beacon ve Trove gibi ürünleri vardır. MAGIC, NFT işlemleri, stake etme, yönetişim ve diğer oyun işlevleri için bir yönetişim ve yardımcı program belirtecidir.

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların diğer tokenlara göre daha yüksek volatiliteye sahip olması ve daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi tokenları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bu Altcoine Yarın Güncelleme Geliyor: Binance de Açıklama Yaptı!

Innovation Zone’da alım satım yapmadan önce tüm kullanıcıların Innovation Zone alım satım sayfasının web versiyonunu ziyaret ederek Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okuması ve İlk feragatnamenin bir parçası olarak bir anket doldurması gerekmektedir.

MAGIC, normalden daha yüksek risk taşıyan nispeten yeni bir tokendir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!