sikayetkripto
Kolombiyalı Kullanıcılar, Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!
Kolombiyalı Kullanıcılar, Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor!

Binance Bu Altcoin İçin Destek Ekledi, Fiyat Yükseldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pek çok kripto para şirketi ve borsası yaşanan kripto kışından olumsuz yönde etkilenirken, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance yeniliklerine devam ediyor.

Yeni bir altcoin için destek eklediğini belirten Binance yaptığı duyuruda Hifi Finance (HIFI) için Mainframe (MFT) isimli altcoinin yeniden değerleme ve yeniden markalaşma planını destekleyeceğini söyledi.

MFT desteği için zaman çizelgesini paylaşan Binance, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Binance, Hifi Finance (HIFI) için Mainframe (MFT) token takası, yeniden değerleme ve yeniden markalama planını destekleyecektir.

22.12 2022 saat 03:00 (UTC) itibarıyla Binance Simple Earn, MFT Esnek Ürünleri için desteği sonlandıracak ve abonelikler artık kullanılamayacaktır.

22.12.2022 saat 03:00 (UTC) itibarıyla Binance, MFT/USDT izole marj borçlanmasını askıya alacaktır.
30.12.2022 03:00’de (UTC), tüm MFT marj pozisyonlarını kapatacağız, ardından, MFT/USDT izole edilmiş marj ticaret çiftini listeden çıkaracağız.

03.01.2023 saat 03:00’de (UTC), Binance mevcut tüm MFT spot ticaret çiftlerini (yani MFT/USDT ve MFT/ETH) listeden çıkaracak ve MFT yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacaktır.

Ayrıca Binance, MFT’yi Binance Pay’de desteklenen kripto para birimleri listesinden de kaldıracak.”

Tüm Mainframe (MFT) bakiyelerini kurtaracağını belirten Binance, uygun tüm kullanıcılara 1 MFT = 0,01 HIFI oranında Hifi Finance (HIFI) dağıtımına başlayacağını söyledi.

“12.01. 2023 08:00’de (UTC), HIFI/USDT ve HIFI/ETH spot ticaret çiftleri için ticaret başlayacak. Binance ayrıca Binance Pay’de desteklenen kripto para birimleri listesine HiFi Finance’i (HIFI) ekleyecektir.

Binance, Hifi Finance (HIFI) para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcıları bilgilendirmek için token takası tamamlandıktan sonra ayrı bir duyuru yapacak.”

Binance’in MFT duyurusu sonrasında MFT’de sert bir yükseliş yaşandı. ancak bu yükselişi devam ettiremeyen MFT yazım esnasında 0,005 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!