NFT
Binance Bu 2 Altcoin İçin Desteğini Duyurdu! Fiyatları Yükseliyor!
Binance Bu 2 Altcoin İçin Desteğini Duyurdu! Fiyatları Yükseliyor!

Binance Bu 2 Altcoin İçin Desteğini Duyurdu! Fiyatları Yükseliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Binance, REI Network (REI) ve MobileCoin (MOB) adlı altcoin’lerin ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini duyurdu. REI Network’ün ağ yükseltmesi 11 Eylül’de, MobileCoin’in ağ yükseltmesi ise 26 Eylül’de gerçekleşecek. Binance, REI ve MOB için para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alacak, ancak alım satım işlemleri etkilenmeyecek. Piyasaya etkisi: Nötr
10:00
8 Eylül 2023

Ürettiği hacim ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, REI Network (REI) ve MobileCoin (MOB) adlı altcoin’lerin ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini duyurdu. Binance, REI ve MOB için para yatırma ve çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alacak.

İçerik Rehberi

1REI Network ve MobileCoin’in Planlanan Ağ Yükseltmeleri ve Hard Fork’larıREI ve MOB İçin Ticareti Süreçten Etkilenmeyecek REI Network ve MobileCoin’in Planlanan Ağ Yükseltmeleri ve Hard Fork’ları Dev kripto para borsası Binance, kısa süre önce yaptığı duyuruda REI Network ve MobileCoin‘in ağ yükseltmelerini ve hard fork’larını destekleyeceğini duyurdu. REI Network’ün planlanan ağ yükseltmesi ve hard fork’u 15.084.585 blok yüksekliğinde ya da yaklaşık olarak 11 Eylül’de TSİ 05.00’da gerçekleşecek. Binance, REI için para yatırma ve çekme işlemlerini yaklaşık olarak 11 Eylül’de TSİ 04.00’da geçici olarak askıya alacak. Binance ayrıca ağ yükseltmesi 1.936.306 blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 26 Eylül’de TSİ 21.00’da gerçekleşecek olan MobileCoin’in ağ yükseltmesini de destekleyecek. Kripto para borsası MOB için para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 26 Eylül’de TSİ 20.00’dan itibaren geçici olarak askıya alacak. REI ve MOB İçin Ticareti Süreçten Etkilenmeyecek REI ve MOB için alım satım işlemleri gerçekleştirilecek ağ yükseltmeleri ve hard fork‘lardan etkilenmeyecek. REI Network’ün ağ yükseltmesi ve hard fork’u 15.084.585 blok yüksekliğinde gerçekleşirken, MobileCoin’in  ağ yükseltmesi 1.936.306 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Binance, REI ve MOB’u kripto para borsası cüzdanında tutan tüm kullanıcıları için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak. REI Network ve MobileCoin’in planlanan ağ yükseltmeleri ve hard fork’ları yeni token’ın oluşmasına neden olmayacak. Kripto para borsası yükseltilen ağların istikrarlı şekilde çalışır olduğundan emin olması halinde REI ve MOB için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacak. Kripto veri ve fiyat platformu CoinMarketCap‘in sağladığı verilere göre REI ve MOB Binance’in destek duyurusu sonrası yönünü yukarı çevirdi. REI son 24 saatte yüzde 25’in üzerinde yükselirken, MOB son 24 saatte yüzde 1’e yakın yükseldi. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!