NFT
Binance Yeni Tokeni BAB’ı Duyurdu! Soulbound Token (SBT) Nedir?
Binance Yeni Tokeni BAB’ı Duyurdu! Soulbound Token (SBT) Nedir?

Binance, ABD’de Kripto Para Lobicilik Grubuna Katıldığını Duyurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, blockchain endüstrisi için bir ABD lobi grubu olan Dijital Ticaret Odası’nın yürütme komitesine katılarak düzenleyicilerle olan ilişkisini artırıyor.

Yapılan açıklamaya göre Binance, araştırmalara katkıda bulunacak ve politika yapıcılar ve düzenleyicilerle görüşmeler yoluyla kripto mevzuatının şeklini potansiyel olarak etkileyecek.

Binance, Dijital Ticaret Odası’nın Yürütme Komitesine Katıldı

Kripto devi, Visa ve Deloitte gibi geleneksel finans firmalarının yanı sıra Circle ve OKCoin gibi blockchain firmalarının arasına katılıyor. Borsanın ABD birimi Binance US, 2020’den beri grubun icra komitesinde yer alıyor.

Bu hamle, Binance’in daha önce mali düzenleyicilerle yaşadığı sorunlardan sonra geçtiğimiz yıl düzenleyici kapasitesini güçlendirdiği bir başka dönüm noktasına işaret ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Binance Bu Altcoin İçin Destek Ekledi, Fiyat Yükseldi!

Binance’in kamu işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Joanne Kubba yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sektörün hızlı büyümesinin ve karmaşık düzenleyici ortamının merkezinde yer alan bir kuruluş olarak, politika yapıcılar, düzenleyici kurumlar ve lobi grubu gibi sektör temsilcileriyle el ele çalışmak, kullanıcıların korunmasını sağlayan kripto para ve blok zinciri için makul düzenlemelerin sürdürülebilir gelişimini teşvik etme ortak misyonumuz için zorunludur.”

Dijital Ticaret Odası’nın kamu işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Blain Rethmeier’e göre grubun en yeni üyesi “gelişmekte olan bu ekosistemde lider olarak kendini kanıtladı”.

Binance ayrıca kripto endüstrisinin içeriden şekillendirilmesinde de giderek büyüyen bir rol oynuyor. Şirket, rakip borsa FTX’in çöküşünden kaynaklanan zararı hafifletmek için 1 milyar dolarlık bir “endüstri kurtarma girişimi” fonuyla kripto firmalarına yatırım yapmak istediğini açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!