sikayetkripto
Bu Altcoinin Oyunu Epic Games Üzerinde Yayınlandı!
Bu Altcoinin Oyunu Epic Games Üzerinde Yayınlandı!

Bifrost ve Coinbase, Bu Altcoinde İşbirliğine Gitti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cross-chain likidite sağlayıcı platformu Bifrost, bugün yaptığı duyuruda Kusama (KSM) ağında bir likidite staking hizmeti sağlamak için Coinbase Cloud ile işbirliğine gittiğini açıkladı.

Blockchain alanında yenilikçi bir proje olan Bifrost, geliştiricilerin birden fazla blockchain ağını kullanmasına olanak tanıyan bir ara katman yazılım platformudur. Geliştiriciler, Bifrost platformu ile ETH, TRON ve KLAY blockchainlerine bağlanabiliyor.

Bifrost, Coinbase Cloud ile yaptığı anlaşma sonucunda Kusama doğrulayıcıları için daha istikrarlı bir hizmet sunabilecek. Kusama kullanıcıları, vKSM likidite tokenlarını almak için KSM stake edebilecek.

Bifrost yöneticilerinden Thibault Perréard, işbirliğinin operasyonları için çok önemli olduğunu vurguladı:

“Coinbase Cloud ile yaptığımız işbirliği, platformumuzaki liquid staking hizmetine ekstra bir güvenilirlik ve kalite getirecek.”

Platform, Kusama ile başlatmış olduğu cross-chain likidite hizmetini ileride Polkadot (DOT) parachaini ile genişletmeyi hedefliyor.

Liquid Staking Gittikçe Popülerleşiyor

Dünya genelinde kripto paraların tanınırlığı arttıkça likit staking hizmetlerine olan talep de artmaya devam ediyor. Lido Finance, liquid staking alanında liderliği elinde bulunduruyor. Ardından takip eden ikinci sektör lideri ise Coinbase.

Coinbase, en son olarak bir liquit stake tokenı olan cbETH’ı piyasaya sürmüştü.

On September 1, 94,000 new ETHs were staked in a single day, the largest single-day staked since May this year. At present, the number of staked Ethereum consensus layer contract addresses has increased to 13.522 million, accounts for 11.3%. https://t.co/cZZpQpOkK9

— Wu Blockchain (@WuBlockchain) September 5, 2022

Ethereum Merge güncellemesine sayılı günler kalırken, kripto fenomeni Wu Blockchain ilginç bir veri açıkladı. Sadece 1 Eylül 2022 tarihinde stake edilen ETH miktarı, 94 bin adet oldu.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!