12 Banka Tarafından Desteklenen Blockchain Şirketi İflas Etti!
12 Banka Tarafından Desteklenen Blockchain Şirketi İflas Etti!

Battı Denilen Kripto Para Şirketi İyi Haberi Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para kredi platformu Babel Finance Pazartesi günü yaptığı açıklamada, bazı borçların geri ödeme süresi konusunda birkaç karşı tarafla ön anlaşmalar imzaladığını söyledi. Ön anlaşmalar şirketin kısa vadeli likidite baskısını hafifletmeye yardımcı olacak.

Ayrıca firma, hissedarlardan ve potansiyel yatırımcılardan likidite desteği aramaya devam edecek.

Kripto Para Şirketi Babel Finance Likidite Krizini Çözmeye Çalışıyor

Geçtiğimiz hafta şirket, zorlu piyasa koşullarında olağandışı likidite baskısını gerekçe göstererek para çekme işlemlerini askıya almıştı. Babel Finance 20 Haziran’da yaptığı resmi açıklamada, firmanın likidite krizini çözmek için çeşitli adımlar attığını söyledi. Şirketin web sitesinde yer alan bir açıklama şöyle:

“Başlıca karşı taraflar ve ilgili müşterilerle iletişim kurduk ve bazı borçların geri ödeme süresi konusunda ön anlaşmalara vardık, bu da şirketin kısa vadeli likidite baskısını hafifletti.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Celsius'dan Sonra Bir Şirket Daha Kripto Para İşlemlerini Durdurdu!

Ayrıca, Babel Finance şu anda şirketin likidite durumunu tespit etmek amacıyla iş operasyonlarının acil bir değerlendirmesini yapıyor. Babel Finance yönetimi, likidite baskısını çözmek veya hafifletmek için hissedarlar ve potansiyel yatırımcılarla aktif olarak iletişim kuruyor.

Bazı kaynaklar firmanın borcunun bir kısmını hafifletmek için yeni bir kuruluş kurma konusunda büyük kurumlarla görüşmeler yaptığını iddia etti. Müşterileri için varlık çekimlerinin yeniden açılmasına dair bir plan ise resmi açıklamada yer almadı.

Kripto piyasasındaki düşüş ile birlikte benzer bir durum kısa bir süre önce Celsius şirketinde de yaşanmıştı. Platform, müşterilerinin varlıklarını çekme işlemlerini askıya almıştı. Bu gibi durumların piyasadaki satış baskısını daha da artırdığı biliniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!