sikayetkripto
Batık Kripto Para Şirketi Voyager’ın Tüm Varlıklarını Bu Borsa Satın Almaya Hazırlanıyor!
Batık Kripto Para Şirketi Voyager’ın Tüm Varlıklarını Bu Borsa Satın Almaya Hazırlanıyor!

Batık Kripto Para Şirketi Voyager’ın Tüm Varlıklarını Bu Borsa Satın Almaya Hazırlanıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuyla bağlantılı bir kişiye göre, kripto para borsası devi FTX, kripto varlık kredi dünyasının liderlerinden iflas etmiş Voyager Digital’in tüm varlıklarını satın alma konusunda diğer şirketlerden önde gidiyor.

“Voyager’ın Varlıkları İçin Mevcut Durumda En Yüksek Teklif FTX’in”

Bununla birlikte söz konusu kaynak, halen FTX’inkinden daha büyük teklifler gelebileceği konusunda da uyardı.

Voyager’ın varlıkları için bu hafta iflas mahkemesi aracılığıyla bir açık artırma düzenlendi. Söz konusu kişiye göre, son aşamada milyarder Sam Bankman-Fried’in FTX’i ile dijital varlık yatırım şirketi Wave Financial arasında bir mücadele yaşandı.

Kişi, FTX’in teklifinin daha yüksek olduğunu da sözlerine ekledi. FTX’in ne kadar ödemeyi kabul ettiği ise belli değil.

FTX yorum talebine henüz yanıt vermedi. Wave temsilcisi de yorum yapmayı reddetti.

25 Ağustos’ta FTX ve Binance’in Voyager’ı satın alma arayışında olduğunu bildirilmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Kripto Para Borsası FTX, Girişimlerine Devam Ediyor: 32 Milyar Dolarlık Hamle!

FTX, Voyager için Temmuz ayında “düşük teklif” olduğu gerekçesiyle reddedilen bir teklifte bulunmuştu. Teklif verenler arasında Wave’in varlığı daha önce açıklanmamıştı. Bu haftanın başlarında, FTX’in potansiyel bir satın almaya paralel olarak sermaye artırdığını açıklanmıştı.

Bitcoin ve kripto para borsası FTX’in Voyager ile anlaşma sağlaması durumunda kripto varlıklar için kötü geçen bir yıl olmasına rağmen bir şirket için en azından kurtarıcı yol bulunmuş olacak.

Kripto fiyatlarının düşmesinin ardından Voyager Temmuz ayı başında müşterilerinin paralarını çekmelerini engellemişti. Müşterileri daha sonra iflas mahkemesinde şirket alacaklıları haline geldi ve fonlarını geri almak için mücadele vermeye başladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!