sikayetkripto
Bank of America’dan Yeni Bitcoin Raporu: “Henüz Bitmedi!”
Bank of America’dan Yeni Bitcoin Raporu: “Henüz Bitmedi!”

Bank of America’dan Yeni Kripto Para Raporu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ayı piyasasının etkisiyle sert düşüşler yaşayan kripto paralara karşı güveni azalan kripto yatırımcıların son olarak FTX ve kardeş şirketi Alameda Research‘ün iflasıyla güveni zedelendi.

FTX ve Alameda Research’ün iflasının Bitcoin (BTC) ve kripto sektörüne olan etkisini değerlendiren Bank of America, bu iflasların kripto para endüstrisinin güvenilirliğine büyük bir darbe vurduğunu söyledi.

BoF analistleri Alkesh Shah ve Andrew Moss tarafından kaleme alınan raporda, kripto paralardaki düşüşe ve FTX iflasına rağmen blockchain teknolojisinin gelişiminin hızlandığı belirtildi.

Kripto sektöründeki düzenlemelerin aciliyetine dikkat çeken analistler, bu düzenlemelerin kripto paraların benimsenmesinin artmasının anahtarı olacağını söyledi.

“Düzenleme için artan bir aciliyet, daha fazla kurumsal katılımı ile odağın ve sermayenin spekülatif ticaretten gerçek dünya işlevselliğine sahip projelere ve karlılığa giden yol haritalarına sahip şirketlere kaymasını sağlayabilir.

Bu bağlamda kripto endüstrisi için düzenleyici çerçevelerin ana akım benimseme için kritik öneme sahip olduğunu görüyoruz.

Ayrıca tüketicileri ve yatırımcıları korumak için koordineli bir küresel çaba gösterilmesi gerektiğini düşünüyoruz.”

Perakende ve kurumsal yatırımcıların kripto sektöründen kopuşunun kripto para fiyatları üzerinde daha fazla baskı oluşturabileceğini söyleyen Bank of America, ilk 100 kripto para biriminin yılbaşından bu yana %64 düştüğünü, ancak 2016’nın sonundan bu yana hala %2.175 arttığına dikkat çekti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!