NFTPump
Bank of America Bitcoin Ayı Piyasası Raporunu Yayımladı!
Bank of America Bitcoin Ayı Piyasası Raporunu Yayımladı!

Bank of America’dan Ethereum (ETH) Raporu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu günlerde piyasanın odak noktası ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’da (ETH) birkaç gün içerisinde gerçekleşecek olan Merge birleşmesi oldu.

Merge birleşmesi, iş kanıtı (PoW) sisteminden hisse kanıtı (PoS) sistemine geçişi öngörüyor ve ETH blok zinciri üzerinde planlanan beş yükseltmeden ilkidir.

Merge birleşmesiyle ilgili beklentiler artarken, sonucunun başta ETH olmak üzere piyasaya etkisinin ne olacağı da merak ediliyor.

Bu bağlamda ABD’li bankacılık devi Bank of America bir rapor hazırladı.

BoF hazırladığı araştırma raporunda Merge, Ethereum blok zincirinin ölçeklenebilirliği veya yüksek işlem ücretleri ile ilgili endişeleri ele almasa enerji tüketiminde kayda değer bir azalma olacağına dikkat çekti.

Banka, enerji tüketimindeki bu azalmanın bazı kurumsal yatırımcıların ilk kez Ethereum almasının önünü açabileceğini belirtti.

Alkesh Shah ve Andrew liderliğinde rapor hazırlayan BoF analistleri, ETH Merge ile ilgili şunları yazdı:

“Merge birleşmesi, bir doğrulayıcı olarak yada borç alma uygulamaları yerine ETH’yi stake etme ve daha yüksek kalitede bir getiri (daha düşük kredi ve likidite riski) oluşturma yeteneği ve bir stake etme hizmeti aracılığıyla kurumsal benimsemeyi sağlayabilir.”

BoF, Merge ile ilgili yayınladığı raporlarında Merge’ün ikinci güncelleme olan Surge için öncü görevi gördüğünü ve bu güncellemelerin ETH’deki işlem ücretlerini düşürürken Ethereum’un verimini artırdığını söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bank of America'dan Ethereum 2.0 Raporu!

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!