NFT
Balinalar, büyük miktarda kripto transferi gerçekleştirdi
Balinalar, büyük miktarda kripto transferi gerçekleştirdi

Balinalar, büyük miktarda kripto transferi gerçekleştirdi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Derin cepli kripto cüzdanları, 675 milyon doların üzerinde BTC, Ether, XRP, SOL ve MATIC transferi gerçekleştirdi.

Balinaların, yüz milyonlarca dolar değerindeki kripto paraları borsalara aktarması, bir satış olabileceği düşüncesine neden oldu.

Whale Alert’in verilerine göre balinaların transferlerinin 400 milyon dolarlık kısmını Bitcoin oluştururken, 70 milyon dolarlık kısmını Ether meydana getirdi.

En büyük transfer yaklaşık 176 milyon dolar değerindeki 3.979 Bitcoin’in anonim bir cüzdandan Coinbase’e taşınması oldu. Dikkat çeken bir başka transfer de yaklaşık 88 milyon dolar değerindeki 1.999 BTC’nin Kraken borsasından Bitfinex’e taşınmasıydı.

Whale Alert, BTC haricinde Ether, XRP, SOL ve MATIC gibi altcoin’ler ile yapılan transferleri de gözler önüne serdi. Bu işlemlerden en büyüğü anonim bir cüzdandan Coinbase’e aktarılan 47 milyon dolar değerindeki 500.000 SOL odu.

Kripto paraların borsalara kaydırılması, genellikle potansiyel bir satış olabileceği düşüncesini doğurduğundan yatırımcılar arasında olumsuz karşılanan bir durumdur. Bununla birlikte işlemlerden bazılarının borsa cüzdanları arasında gerçekleştiğini hatırlatmakta fayda var.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!