NFT
Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!
Başarılı Balina, Binance Üzerinde Bu Memecoinden Yüklü Çekim Yaptı!

Balinalar Bu Altcoinden Topluyor! Yükseliş Sinyali Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para platformu Santiment dün yaptığı paylaşımda altcoinlerin yavaş yavaş toparlanma belirtisi gösterdiğini ifade etmişti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Altcoinlerde Toparlanma Belirtileri Var Diyen Santiment Bu Beş Altcoine Dikkat Çekti!

Bu noktada toparlanma belirtisi gösteren altcoinlerden birinin de Chainlink  olduğunu belirten Santiment, Chainlink köpekbalığı ve balina adreslerinin aktif olduğunu söyledi.

Köpekbalığı ve balina adreslerinin son üç gün içinde 10 milyon dolar değerinde LINK biriktirdiğini belirten Santiment, halihazırda 10K-100K LINK tutan 3.127 cüzdan olduğuna dikkat çekti.

Bu cüzdan sayısı 3 Aralık 2022’den bu yana en yüksek miktar oldu.

“ Chainlink ’in 10K-100K arasında LINK tutan köpekbalığı ve balina adresleri birikme çılgınlığı yaşıyor.

Şu anda bu seviyede LINK tutan 3.127 cüzdan var ve bu da 3 Aralık 2022’den bu yana en yüksek miktar olarak karşımıza çıkıyor.

Bu adresler son 3 gün içinde 9,6 milyon dolar değerinde LINK aldılar.”

🔗🦈 Chainlink ?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw”># Chainlink ‘s key shark tier that holds between 10K-100K $LINK has been on an accumulation spree. There are now 3,127 wallets holding this level of coins, making it the highest amount since Dec. 3, 2022. They have added $9.6M worth of $LINK in 3 days. https://t.co/X8egUJMz5k pic.twitter.com/TPYHkahdg9

— Santiment (@santimentfeed) September 7, 2023

LINK’teki bu veriler yatırımcıların LINK tokenlerini stratejik olarak artırdıklarını gösterirken bu birikim uzmanlar tarafından LINK için yükseliş eğiliminin sinyali olarak yorumlandı.

LINK yazım esnasında 6,27 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!