Balinalar Bu Altcoinden Kaçışıyor, En İyi Kriptolar Arasında
Balinalar Bu Altcoinden Kaçışıyor, En İyi Kriptolar Arasında

Balinalar Bu Altcoinden Kaçışıyor, En İyi Kriptolar Arasında

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

AXS Coin balinaları son yüzde 12’lik yükseliş sırasında 760 bin token sattı. Borsalardaki emir defteri verileri satıcıların baskın olduğunu doğruluyor. 4 dolar desteğindeki güçlü savunmaya rağmen fiyat 3 dolar bölgesine gerileyebilir. Piyasaya etkisi: Negatif
01:00
21 Eylül 2023

Kripto para piyasaları Fed sonrası dalgalı bir seyir izliyor ve ilk tepki BTC düşüşüyle altcoinleri bir nebze salladı. P2E tokenleri arasında en popüleri olan AXS Coin fiyatı bugün bir miktar toparlanma yaşamıştı. Peki ilerleyen günlerde bu pozitif hareket devam edecek mi?

İçerik Rehberi

ToggleAXS Coin YorumuAXS Coin Fiyat Tahmini AXS Coin Yorumu Axie Infinity (AXS) yatırımcıları Eylül başındaki büyük geri çekilme sırasında 4 dolar bölgesini güçlü biçimde savundu. Fiyat geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 10’un üzerinde arttı. Bununla birlikte, hayati önem taşıyan on-chain göstergelere göre fiyat yükselişi istikrar getirmeyebilir. Bunun sebebiyle balinaların mevcut eğilimidir. AXS fiyatı 11 Eylül ile 20 Eylül arasında %12’lik bir artış yaşarken balinalar bunu satış fırsatı olarak değerlendirdi. Bu da fiyat artışının devam edeceğine olan inançsızlığı vurguluyor. Santiment tarafından derlenen verilere göre, 100.000 ila 10 milyon AXS tokenı tutan kripto balinaları yükseliş sırasında 760.000 AXS token sattı. Axie Infinity’nin fiyatı şu anda 4,50 dolar civarında seyrederken, balinaların geçtiğimiz hafta içinde 3,4 milyon dolar değerinde token sattığı anlamına geliyor. AXS Coin Fiyat Tahmini Borsalar emir defterlerine göz attığımızda güçlü satış duvarı dikkat çekiyor. Genel piyasa hissiyatı mükemmel değilken AXS Coin özelindeki bu durum düşüş döneminin yaklaştığı yorumlarına neden oluyor. Aşağıda görüldüğü üzere traderlar mevcut fiyatlar civarında 1,9 milyon AXS tokenı satmak için aktif emir vermiş durumda ve alıcılar daha cılız. On-chain göstergeler boğalar 4 dolar bölgesini savunurken fiyatın 3 dolar aralığına geri dönebileceğini söylüyor. Olası toparlanma senaryosu balina satış eğilimi ve 4,7 dolar maliyetli 1,16 milyon AXS nedeniyle baltalanıyor. Bitcoin fiyatı yazı hazırlandığı sırada 27.000 doları geri almak için mücadele ediyordu. Fed’in daha fazla faiz artışı yapılabileceğine dair sinyallerinin ortasında altcoinler için ortam gergin. Piyasa geneli için dikkat çekici en önemli detaysa Fed toplantısına rağmen kümülatif hacmi 18 milyar dolar seviyesinde kalmış olmasıdır. Bu da piyasadaki geneli iştahsızlığın ve yatırımcı eksikliğinin büyük bir yükseliş dönemini nasıl engellediğini net biçimde gösteriyor. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!