sikayetkripto
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!
Bu Altcoinin, Terra Çöküşünde İflas Eden Şirkete Yüklü Yatırımı Olduğu Ortaya Çıktı!

Ayı Piyasasında Bu Altcoini İzleyin, Büyümeye Devam ediyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021 yılındaki 236 dolarlık zirvesinden 5 dolara kadar gerileyen Filecoin (FIL) 16 haftadır 5 dolar üzerinde akümüle olmaya devam ediyor.

Fiyat anlamında 2021 yılındaki yatırımcıların yüzünü güldüremeyen Filecoin’e ilişkin ileriye yönelik beklentiler oldukça yüksek.

Filecoin (FIL), kullanıcıların merkezi olmayan veri ve dosyaları depolamak için bir sistemde bilgisayar depolama alanı satın almalarını ve satmalarını sağlayan bir kripto para birimidir.

Coindesk’in haberine göre, merkezi olmayan dosya paylaşım protokolü Filecoin hakkında yeni büyüme raporları açıklandı.

Bu bağlamda FIL Singapur etkinliğinde konuşan Filecoin geliştirme laboratuvarı Protocol Labs’in eş başkanı Colin Evran, ağın her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi.

Filecoin ağının depolama sağlayıcılarının her ay %20 oranında arttığını belirten Colin Evran, yaklaşık 7.000 yeni geliştiricinin şu anda Filecoin blok zincirinde uygulamalar geliştirdiğini ifade etti.

Evran ayrıca 2023’ün başlarında büyük bir yükseltme planları olduğunu hatırlatarak Filecoin’in 2022’nin başlangıcından bu yana veri tedarikçilerinde yaklaşık yedi kat büyüme gördüğünü belirtti.

Aynı etkinlikte konuşan Protocol Labs kurucusu Juan Benet ise, 20.000 bireysel kullanıcının şu anda dApps‘leri çalıştırmak ve 50 milyondan fazla veri nesnesini depolamak için Filecoin kullandığını söyledi.

2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi planlanan Filecoin Sanal Makinesi’nin (FVM) piyasaya sürülmesinden önce görülen bu rakamların Filecoin için önemli olduğuna dikkat çeken Benet, bu konudaki bir test ağının 28 Kasım’da piyasaya sürüleceğini söyledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!