Axie Infinity (AXS) İçin İşler Yoluna Giriyor Mu? Binance’ten Açıklama Geldi!
Axie Infinity (AXS) İçin İşler Yoluna Giriyor Mu? Binance’ten Açıklama Geldi!

Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Bu Tarihte Başlatılacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz Mart ayında Ethereum (ETH) bağlantılı Ronin köprüsünde 173.600 ETH ve 25,5 milyon USDC’nin çalınmasıyla büyük bir hack olayı yaşanmıştı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: 173 Bin Ethereum (ETH) Çalındı! Bu Altcoin'in Fiyatı Çakıldı!

Toplamda yaklaşık 625 milyon dolarlık bir kayıp yaşayan ve ağı işlemlere kapatan ekip bugün Ronin köprüsünün yaklaşık 3 ay sonra tekrardan açılacağını duyurdu.

Popüler oyun Axie Infinity’ın üreticisi Sky Mavis tarafından takip edilen Ronin köprüsü’nün ekibi Twitter’dan yaptıkları açıklamada köprünün 28 Haziran’da yeniden başlatılacağını doğruladı.

Ayrıca, Ronin ekibi köprünün yeniden açılmasından sonra tüm kullanıcılara fonlarını geri ödeme sözü verdi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ronin Köprüsü’nü 28 Haziran’da yeniden açmayı planlıyoruz ve tüm kullanıcılara fonlarını geri ödeme sözü veriyoruz.

Gelecekte böyle bir sıkıntı yaşamamak için ek güvenlik önlemleri almaya devam ediyoruz.”

Nisan ayında Sky Mavis, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Animoca Brands ve risk sermayesi şirketleri a16z ve Paradigm’in katıldığı finansman turunda 150 milyon USD toplamıştı.

Bu finansman turuna atıf yapan Ronin ekibi, bu paranın hack olayından etkilenen tüm kullanıcıların fonlarının geri ödenmesinde kullanılacağını belirtti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!