NFT
Avalanche’da (AVAX) 100$ Yolculuğu Başlıyor Mu? Bu Kesişime Dikkat!
Avalanche’da (AVAX) 100$ Yolculuğu Başlıyor Mu? Bu Kesişime Dikkat!

Avalanche Tabanlı Borsadan Ethereum Hamlesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan FTX’in iflası yatırımcıların kripto sektörüne karşı güvenini zedeledi. Bu bağlamda yatırımcılar da merkezi borsalardan merkezi olmayan yani DEX’lere yönelmeye başladı.

DEX’lerin artan popülarite ve kullanıcı sayısına karşısında yenilikçi adımlar atmaya başladı.
Avalanche (AVAX) tabanlı merkezi olmayan borsa Trader Joe, yeni pazarlara erişme ve kullanıcı etkinliğini artırma planlarının bir parçası olarak Avalanche ekosisteminden Ethereum (ETH) ekosistemine genişlediğini açıkladı.

Trader Joe tarafından yapılan açıklamada Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümü Arbitrum One‘a genişlediğini belirtti.

Trader Joe, Avalanche’daki en büyük DEX ve borç verme hizmetidir. Arbitrum’a genişleme, 2021’de kullanılmaya başlanan Trader Joe’nin o kurulduğundan bu yana yeni bir zincirdeki ilk genişlemesi olma özelliğine sahip olacak.

Arbitrum ağına genişlemenin resmi olarak Ocak 2023’te olacağını belirten Trader Joe ekibi, önümüzdeki günlerde bir test ağı başlatmak için Arbitrum One’ın arkasındaki ekip Offchain Labs ile çalıştıklarını söyledi.

“Arbitrum One’a genişleme Trader Joe’nin küresel genişleme çabasındaki bir sonraki adımıdır.

Avalanche Trader Joe’nun evi ama şimdi küreselleşme zamanı.

Avalanche üzerine inşa edilmiş yenilikçi ve verimli Likidite Defteri’ni (AMM) tanıtmayı ve ayrıca Arbitrum ve Avalanche’ın toplu DeFi ekosistemlerinden faydalanmak için yeni ortaklarla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Trader Joe Arbitrum’a geçse de bu geçişin kapsamı sınırlı olacak. Zira borsanın yerel belirteci JOE, borç verme platformu Banker Joe ve NFT pazar yeri Joepegs gibi özellikler yalnızca Avalanche ekosisteminde mevcut olacak.

We’re extremely excited to announce that @traderjoe_xyz has expanded into the Ethereum ecosystem with Arbitrum One as its destination!

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!