365miner.com
Yeni Zirve İçin Hazırlanan Avalanche’ı (AVAX) Neler Bekliyor! Hedef Kaç Dolar?
Yeni Zirve İçin Hazırlanan Avalanche’ı (AVAX) Neler Bekliyor! Hedef Kaç Dolar?

Avalanche (AVAX) Geliştiriciler İçin Önemli Bir Güncelleme Duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasındaki durgunluk devam ederken geliştiriciler tam gaz çalışmaya devam ediyor. Akıllı sözleşme platformu Ethereum’un en büyük rakiplerinden Avalanche (AVAX) geliştiricileri, blockchain ağının Go yazılım dilindeki uygulaması AvalancheGo’ya yeni bir güncelleme getirdi.

Banff 5 olarak adlandırılan yeni güncelleme, AVAX tabanlı alt blokaj ağları (ingilizce adıyla Avalanche Warp Messaging) arasında doğrudan bir iletişim oluşmasına olanak tanıyacak. Yeni özellik sayesinde Avalanche üzerinde proje hazırlayan geliştiriciler birbiriyle daha kolay iletişim kurarak alt ağ verilerini kendi aralarında paylaşma imkanına sahip olacak.

AVAX projesinin ana şirketi Ava Labs yöneticilerinden Patrick O’Grady, Avalanche Warp Messaging’in gelişimiyle proje üreticilerin birbirlerinden daha rahat faydalanabileceğine inanıyor.

Avalanche geliştiricileri, Banff 5 güncellemesinden önce iki farklı ağ (Go ve Rust) kullanmaktaydı. Proje geliştiricilerinin iki farklı yazılım dilini kullanması, birbirileriyle olan iletişimin bir yerde tıkanmasına neden oluyordu. Banff 5 güncellemesi ile geliştiriciler kendi alt ağ köprülerini oluşturmak zorunda kalmayacak.

AVAX’ta Son Durum

Avalanche’in yerel tokeni AVAX son günlerde kripto para piyasasına paralel işlem görüyor.

Aralık ayının ilk haftalarında 14.30 direncini aşamayan AVAX yeniden 11.50 direncini test ediyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!