Avalanche (AVAX) Yeni Güncellemesine Kavuştu: “2020 Yılından Bu Yana En Büyüğü!”
Avalanche (AVAX) Yeni Güncellemesine Kavuştu: “2020 Yılından Bu Yana En Büyüğü!”

Avalanche (AVAX) Başkanı Kripto Para Sektörünün Geleceği Hakkında Konuştu: Çarpıcı Bir İddia Ortaya Attı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avalanche (AVAX) altcoininin geliştirici şirketi Ava Labs başkanı John Wu, katıldığı röportajda Bloomberg’in sorularını yanıtladı.

Avalanche Yöneticisi Kripto Para Sektörünü Değerlendirdi

John Wu, sektördeki mevcut durum karşısında insanların endişelerinin artıp artmadığı sorusuna “şu anda sektörde gerçekten de bir güven eksikliği” bulunuyor cevabını verdi:

“Bu sektöre başından beri güvenmeyen birçok kişi vardı. Son aylarda yaşananlar ile birlikte bu kişiler yaşananları tüm sektör ile bağdaştırmaya çalıştı.

Ben işlerin merkezindeyim ve pek çok temsilci ile görüşüyorum. Bu kişilerin toplamın küçük bir kısmını temsil ettiğini söyleyebilirim. Ancak bu küçük bir kısmın kontrol gücü çok fazla çünkü merkezi kurumlardalar.”

Wu, FTX davasında en büyük 50 alacaklı listesinin mahkeme tarafından gizli tutulması kararını da değerlendirdi:

Kripto para dünyasından bir isim olarak normal şartlarda her zaman şeffaflık taraftarıyımdır ancak bu konuda ise isimlerin gizlenmesinin iyi olduğunu düşünüyorum çünkü açıklanması durumunda bu şirketlere bir ‘bank run’ yaşanabilir.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
OKX'ten AVAX Hamlesi! Vadeli Piyasalardan Delist Edildi!

Wu, kripto para sektörünün içinde bulunduğu krizin daha fazla şirkete yayılıp yayılmayacağı hakkındaki düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Genesis’in sermaye piyasaları açısından FTX’ten daha fazla önem taşıdığını düşünüyorum. Genesis piyasadaki en büyük kredi verendi.

Genesis’in iflas etmesi durumunda sektör yıllarca geriye gidebilir. Belki geleneksel piyasalardan yeni bir kurtarıcı beklememiz gerekebilir.”

“Tüm Bunlar Bittiğinde Kripto Para Piyasasındaki Şirketlerin Yüzde 80’i Gitmiş Olacak”

Bloomberg sunucusunun eskisi kadar kaldıraç kullanılamaması durumunda sektörün durumu hakkındaki sorusuna ise Wu şu cevapları verdi:

“Bir önceki döngüye döneriz, 2015’ten 2018’e kadar olan dönemden bahsediyorum. Kaldıracın kontrol altına alınması gerekiyor. Kaldıraç her ekonomide ve her piyasada kötü değildir. Bir miktar borç alıp vermeniz gerekir yoksa büyüme olmaz.”

Wu ayrıca kripto para piyasasının geleceği hakkında çarpıcı bir iddia ortaya attı:

“Tüm bunlar bittiğinde kripto para piyasasındaki şirketlerin %80’i gitmiş olacak. Geri kalanlar sektörde bir lider rolü üstlenecek. Geriye kalanlar düzenleyiciler ile de iyi geçinmek zorunda kalacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

 

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!