NFT
Arthur Hayes, Bitcoin Tahminini Sağlama Aldı
Arthur Hayes, Bitcoin Tahminini Sağlama Aldı

Arthur Hayes, Bitcoin Tahminini Sağlama Aldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Genesis olaylarını da dikkate alarak Bitcoin (BTC) fiyat tahminini 10 bin dolar olarak resmileştirdi.

Kripto para piyasası, son zamanlarda peş peşe yaşanan olayların ardından sıkıntılı dönemden geçiyor. Geçtiğimiz aylarda FTX borsasının iflas etmesi ve beraberinde gelişen olaylar, birçok yatırımcıyı da etkisi altına aldı. Kripto şirketlerinden birisi olan Genesis, FTX olaylarından etkilendiğini duyurdu. Genesis, finansman sağlayamadığı takdirde potansiyel olarak iflas ile karşı karşıya kalacağını bildirdi. Milyar dolarlık şirketlerin, zorlu süreçlere girmesi ayı piyasasını şiddetlendirdi. Son olarak Arthur Hayes, bu olayların Bitcoin için 10 bin dolarlık seviyeyi öne çıkardığını belirtti.

Arthur Hayes, Bitcoin Tarafında Düşüş Bekliyor

Kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, son zamanlarda artan olumsuz olayların etkisiyle Bitcoin (BTC) tarafında bir düşüş yaşanabileceğini belirtti.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden paylaşım yapan Hayes, işte bu kadar dedi. Hayes, “Yeniden yapılanmadaki tüm arkadaşlarım, Genesis’te olanlarla bağlantı kurabileceğim birini tanıyıp tanımadığımı soracaklar” dedi.

Ayrıca üzüntülü bir emoji kullanan Hayes, Bitcoin eşittir 10 bin dolar ifadesinde bulundu.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!