sikayetkripto
Efsane Kurucu Arthur Hayes’den Bitcoin ve Kripto Para Kehanetleri!
Efsane Kurucu Arthur Hayes’den Bitcoin ve Kripto Para Kehanetleri!

Arthur Hayes Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) İçin Bu Seviyeleri Tahmin Ediyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arthur Hayes, resmi Twitter hesabında Solana, Bitcoin ve Ethereum gibi varlıkların balinaların ve uzun vadeli sahiplerinin dikkatini çekecek potansiyel seviyeleri hakkında bir tahminde bulundu.

Bununla birlikte, kripto para birimleri Hayes tarafından açıklanan eşiğe ulaşırsa, yatırımcıların realize edilmemiş kayıpları milyonlarca dolara ulaşabilir.

Hayes’e göre, FTX durumundan etkilenen para yöneticileri, ticaret alanlarının sayısını azaltacak ve sektörde başka bir likidite krizine neden olacak ve bu da başka bir düşüşün arkasındaki ana neden olacak.

BitMEX Eski CEO’su Arthur Hayes Bitcoin, Ethereum ve Solana Tahminini Açıkladı

Hayes’in alım kapasitesinin yükselmesini beklediği seviyeler Bitcoin için 10.000-15.000 dolar, Ethereum için 750-1.000 dolar ve Solana için 3 dolar.

8/#Crypto OG diamond hands are waiting for lower levels and will step in to further increase their stacks. $BTC = $10k – $15k$ETH = $750 – $1k$SOL = $3

— Arthur Hayes (@CryptoHayes) November 9, 2022

Hayes ayrıca piyasada yer alan mevcut durum hakkında da bazı önerilerde bulundu:

“Sizin anahtarlarınız değilse sizin coin’leriniz de değildir.

Tüm borsaların müşterilerinin sermayesini yakından korumasını bekleyin. Artık sözde kripto ana komisyoncularından kredi almak yok. Artık büyük yatırımcılara marj tamamlama talebinde bulunmak için kibar telefon görüşmeleri yapmak yok. Merhamet likidasyonu yok.

FTX’te fon kaybeden para yöneticileri başlangıçta alım satımdan çekilecek ve faaliyet gösterdikleri alım satım platformlarının sayısını azaltacaktır. Emir defteri likiditesi düşecektir.

Piyasayı çok daha düşük seviyelere itmek ve diğer aşırı kaldıraçlı yatırımcıları sıkıntıya sokmak için fazla bir şey gerekmeyecektir. Birçok likidite sağlayıcısının bir süre kenarda oturup yaralarını saracağını unutmayın.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!