NFT
Ark Invest: “Tarihsel Olarak Bitcoin’de Bu Metrik Dibe İşaret Ediyor!”
Ark Invest: “Tarihsel Olarak Bitcoin’de Bu Metrik Dibe İşaret Ediyor!”

ARK Invest: “ABD’nin Bitcoin’e Saldırısı, Uzun Vadede Kendi Çıkarlarını Tehlikeye Atar”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırım şirketi Ark Invest baş fütüristi Brett Winton, ABD’nin Bitcoin’in (BTC) büyümesini engellemeye çalışmak yerine onu stratejik bir varlık olarak benimsemesi gerektiğine inanıyor.

Winton, ABD’nin Bitcoin’e yaralama girişimlerinin ABD’nin uzun vadeli stratejik çıkarlarına zarar verdiğini savundu. Bitcoin’i, İngilizce’nin küresel bir dil olarak hakimiyetini arttırdığını iddia ettiği dil çeviri teknolojisiyle karşılaştırdı.

Analist, yayınladığı notta şunları paylaştı:

“ABD’nin dolar sisteminin hakimiyetini tehdit ettiği için Bitcoin’i öldürmeye çalışmak, İngilizce’nin üstünlüğünü tehdit ettiği için dil çeviri teknolojisini öldürmeye çalışmak gibidir. Hâlbuki her iki teknoloji de, daha sorunsuz bir şekilde benimsendiğinde, birbirlerinin etkisini daha da güçlendirebilecek sinerjistik bir etkiye sahipler.”

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dev Balina, İki Hafta Önce Binance’ten Çektiği Altcoinin Tamamını Dump’ladı

Winton’ın yorumları, ABD’de Bitcoin ve diğer kripto para birimleri üzerindeki düzenleyici denetimlerin arttığı bir dönemde geldi. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) geçtiğimiz hafta BlackRock, Fidelity, Bitwise, VanEck, WisdomTree, Invesco ve Valkyrie gibi önde gelen varlık yöneticilerinin spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) için yaptığı birkaç başvuruya ilişkin kararları ertelemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!