featured

Arbitrum’da (ARB) ölüm kalım savaşı: Bu seviyeler çok kritik

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ağ aktifliği giderek artan Arbitrum (ARB) teknik analiziyle ön plana çıktı.

Türkiye kripto ekosisteminin yakından tanıdığı Arbitrum, son günlerdeki istatistikleriyle kendisini gösterdi. Aktif kullanıcı açısından Solana ekosistemini geride bırakan Katman-2 projesi, büyük bir ilgi topladı. Fakat bu performansı henüz fiyatına yansıtamayan popüler coin, haliyle de kafaları karıştırdı. 2024 boğasının yıldız adaylarından biri olarak görülen Arbitrum için hangi seviyelerin takibi önemli olacaktır?


Arbitrum için son viraj!

Kripto yatırımcısının favori kripto paralarından ARB, uzun bir süredir düşüş trendinde seyrediyor. Şu an için kritik bir destek seviyesini korumaya çalışan ARB, 0,96 bandında işlem görüyor. Katman-2 trendinin başlaması, Bitcoin’in 65.000 doların üzerine atması veya Bitcoin dominansının düşmesi halinde popüler coin için yükseliş hareketi başlayabilir.

Böyle bir senaryoda direnç seviyeleri sırasıyla 1,2338 – 1,4588 – 1,6414 – 1,70 – 1,80 – 2,1069 – 2,2767 – 2,4240 dolar olacaktır. ATH’nin kırılması parite için boğa sezonunun harbecisi olacaktır.

Katman-2’lerin diğer trendlere göre sessiz kalması, yüklü kilit açılımlarının gerçekleştirilmesi, BTC’nin düşüşü veya BTC dominansının artışı gibi unsurlar, doğal olarak ARB’de satış baskısı yaratacaktır. Böyle bir senaryoda 0,8029 – 0,7319 dolar aralığına düşüş gelebilir. Parite adına oldukça kritik bir alan olan bu seviyelerin kaybedilmesi, yeni satış dalgalarını beraberinde getirecektir.


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!