NFT
İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!
İddialara Göre Arbitrum Geliştiricisi Offchain Labs, Binance’ten ARB Toplamaya Başladı!

Arbitrum’da (ARB) Balinalar Çok Hareketli: Gün İçinde Büyük Hamleler Yaptılar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında kayda değer bir gelişme olarak, önde gelen bir balina cüzdan olan peedan.eth, ARB ve WBTC tokenlerini içeren bir dizi işlem gerçekleştirdi.

Zincir analisti Ember Monitoring’e göre, peedan.eth yarım saat önce yaklaşık 1.47 milyon dolar değerinde 1.7 milyon ARB tokeni sattı.

Bu satış, token başına ortalama 0.867 dolar fiyattan yapıldı. İlginç bir şekilde, peedan.eth daha önce bu ARB tokenlerini 14 Eylül ve 29 Eylül tarihleri arasında ortalama 0.825 dolar fiyatla satın almıştı. Bu stratejik hamle, %5’lik bir artış ile sonuçlanarak yaklaşık 70.000 dolar kâr sağladı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment Analistleri: “Bu Üç Altcoinde Volalite Her An Tavan Yapabilir”

ARB tokenlerinin satışının ardından peedan.eth, ortalama 27.438 fiyattan 1.64 milyon dolara 60 WBTC tokeni satın aldı. WBTC, Bitcoin’in Ethereum ağındaki karşılığı olarak basitçe tanımlanabilir.

Bir diğer kayda değer işlemde Wintermute Trading, Binance’e 870 bin dolara eşdeğer 1 milyon ARB yatırdı. Bu para yatırma işlemi peedan.eth’nin işlemleriyle aynı zamanda gerçekleşti.

Gün içerisinde %4 düşüş gösteren Arbitrum, bu yazının yazıldığı anlarda 0.8736 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!