NFT
Balina İlgisinin Patladığı Bu Altcoin Kafaları Karıştırdı: Insider Trading İddiası!
Balina İlgisinin Patladığı Bu Altcoin Kafaları Karıştırdı: Insider Trading İddiası!

Aralık Bambaşka Olacak! Analistler Açıkladı: 5 Altcoin Sürpriz Yapacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) kaplumbağa adımlarıyla ilerlemeye çalışırken, Finbold analistleri Aralık ayında yatırımcıların radarında olması gereken 5 atcoin’i paylaştı. 

16:20
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Bitcoin (BTC) kaplumbağa adımlarıyla ilerlemeye çalışırken, Finbold analistleri Aralık ayında yatırımcıların radarında olması gereken 5 atcoin’i paylaştı.

İçerik Rehberi

Toncoin (TON): Arkasında Büyük Güç Var!LINK ve GMX: Çarpıcı Duyurular! Toncoin (TON): Arkasında Büyük Güç Var! Analistlerin listesindeki ilk atcoin Toncoin (TON), Uzmanlara göre 700 milyon kullanıcı tabanına sahip popüler mesajlaşma uygulaması Telegram tarafından tasarlanan  ve merkeziyetsiz bir Katman-1 blok zinciri olan Toncoin, Aralık ayında yapılacak sürpriz açıklamalarla ivme kazanabilir.  Bunun da ötesinde, Toncoin, TON kullanarak Telegram kullanıcı adlarının alma fırsatını duyurdu. Bu altcoin’in kullanım alanını artırırken, kullanıcı sayısında da büyük oranda artış meydana gelebilir. Toncoin’in piyasa değeri 2,20 milyar dolar seviyesinde. TON, günlük %0,95, haftalık %5,18 ve aylık bazda ise %12,95 oranında değer kazanarak son zamanlarda  istikrarlı bir tablo çiziyor. Analistlerin listesindeki ikinci altcoin Polygon (MATIC). Starbucks , Meta ve Reddit gibi büyük isimler ile  NFT otaklığı imzalayan Polygon, büyük adımlar atmaya devam ediyor. Polygon NFT satışları Ekim ayında %191 artarak Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Avalanche’ı (AVAX)  geride bıraktı. Altcoin, son haftada %10,22 ve aylık %6,95 düşüş kaydederken, analistler orta vadede iyimser bir tablo çiziyor. Analistlerin listesindeki üçüncü altcoin BNB (BNB) Binance kriz döneminde de yatırımlar yapmaya devam ederken, özellikle OpenSea’nin BNB Zinciri’nin NFT’lerine destek eklemesinden sonra, bir yatırımcının bakış açısından BNB’ye yönelik olumlu hava devam ediyor. LINK ve GMX: Çarpıcı Duyurular! Analistin listesindeki dördüncü altcoin ise Cahinlink (LINK). Chainlink, staking özelliğinin sınırlı beta sürümünü 6 Aralık için planlarken, platformunda benzer bir program sunan ve yatırımcılara staking ihtiyaçları için daha fazla seçenek sunan Ethereum’a karşı GÜÇLÜ bir rakip olarak ortaya çıktı. LINK fiyatı bu açıklamadan sonra  artış kaydederek 7,61 dolara. LINK, son bir haftada %12,58 değer kazandı. Analistlerin listesindeki son altcoin GMX (GMX) 430 milyon dolarlık piyasa değeri iGMX, 29 Kasım’da günlük işlem ücretlerini 1,15 milyon dolar artırarak Uniswap’i (UNI) ilk kez geride bırakarak yatırımcıların dikkatini çekti. Son 24 ssaatte %5,45 artış kaydeden GMX an itibariyle  53,87 dolardan işlem görüyor. Uzmanlara göre, Bitcoin ve altcoin’lerin yeni zirvelere ulaşması için Fed’in fazi artırımlarından geri adım atması gerekiyor.  Bu süreçte FTX krizindeki yeni gelişmeler de etkili olacağa benziyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!