NFT
Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?
Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski Facebook çalışanları tarafından kurulan bir Layer 1 protokolü olan Aptos’un, TokenUnlocks veri kaynağı tarafından bildirdiğine göre Kasım ayında 20 milyon Aptos (APT) token piyasaya sürmesi planlanıyor.

Aptos, Kasım Ayında 103 Milyon Dolarlık APT Token Kilidini Açacağını Duyurdu

Token başına 5,17 dolarlık mevcut piyasa fiyatına göre, yaklaşan APT kilidinin açılması 103 milyon dolar değerinde. Bu miktar, Aptos’un 235,02 milyon olan dolaşımdaki arzının %8,5’inden fazlasını oluşturuyor.

Aptos Günlük Fiyat Grafiği

Dijital varlıklar konusunda uzmanlaşmış bir araştırma firması olan The Tie’a göre, Kasım ayında yapılması planlanan APT token kilidinin açılmasının piyasaya önemli ölçüde likidite enjekte etmesi bekleniyor.

The Tie’ın 13 Eylül tarihli haftalık bülteninde belirtildiği üzere, yaklaşık 103 milyon dolar değerindeki 20 milyon APT’nin toplu olarak piyasaya sürülmesi, önceki 30 gündeki ortalama günlük işlem hacminin %112’sini temsil ediyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Son Dakika: FTX, Kripto Para Varlıklarını Satmak İçin Mahkemeden İzin Aldı

Önümüzdeki kilitler aylık olarak açılacak ve aylık staking ödüllerinin açıklanmasıyla aynı zamana denk gelecek.

Başlangıçta, günlük ortalama hacmin %32’sine denk gelen 5,83 milyon APT tokenının kilidi açılacak.

Bu rakamın Aralık ayında 6,15 milyon APT’ye yükselmesi öngörülüyor. Bir önceki yıldan bu yana, topluluk ve vakıf amaçları için aylık olarak 4,62 milyon APT’nin kilidi açılmış durumda.

Tie daha önce likiditeyi serbest bırakan kilitlerin, özellikle de ortalama günlük hacmin %100’ünü aşanların, fiyatlar üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturma eğiliminde olduğunu belirtmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!