NFTPump
ApeCoin’de Kritik Tarih 20 Haziran! Analistlerden Çarpıcı Açıklama Geldi!
ApeCoin’de Kritik Tarih 20 Haziran! Analistlerden Çarpıcı Açıklama Geldi!

ApeCoin’den Kritik Staking Duyurusu: İşte Analistin Kısa Vadeli Fiyat Tahmini!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Kripto para piyasası zor bir dönemden geçerken, altcoin projeleri de bir sonraki boğa piyasası için kolları sıvadı. 

15:50
1 Ağustos 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika  Kripto para piyasası zor bir dönemden geçerken, altcoin projeleri de bir sonraki boğa piyasası için kolları sıvadı.

İçerik Rehberi

ApeCoin, Horizen Labs ile AnlaştıAnalistten APE tahmini ApeCoin, Horizen Labs ile Anlaştı ApeCoin Vakfı, kullanıcıların kripto paralarından faiz kazanmalarını sağlayacak olan staking platformunun geliştirilmesi için Horizen Labs’i seçtiğini açıkladı. Vakıf, DAO’nun staking sistemi hakkında kullanıcılara güncel bilgi verdi. ApeCoin topluluğunun stake etme teklifine oy vermesinden yaklaşık iki ay sonra, platformun gelişimi istikrarlı bir şekilde ivme kazanıyor. Vakıf, DAO’nun stake sistemi hakkında bir güncelleme yaptı ve topluluğu merak edilen birkaç noktada bilgilendirdi. Staking teklifinin kabul edildiği ilk duyurudan yaklaşık iki ay sonra, Horizen Labs stake platformunun geliştiricisi olarak seçildi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

AIP 21 ve 22’yi geçerek topluluk, Vakfa özel yönergeleri karşılayan bir ApeCoin stake sistemi sağlama talimatı verdi. Nihayetinde Vakıf, ApeCoin DAO için bir stake sistemi inşa etmek ve yönetmek için Horizen Labs’ı seçti.

The Bored Ape Gazette, Horizen Labs’ın ApeCoin’in piyasaya sürülmesine yardımcı olan şirketle aynı olduğunu bildirdi. Horizen Labs’ın kurucu ortağı ve Başkanı Dean Steinbeck şunları söyledi:

Dışarıdan bakıldığında, basit bir protokol gibi görünüyor; ancak, detayları incelediğinizde, geliştirme sürecinde ele alınması gereken karmaşıklıklar ve zorluklar vardır. Bu platform aracılığıyla dağıtılan 170 milyon ApeCoin olacak, bu yüzden sistemin mükemmel olması gerekiyor. Akıllı bir sözleşme piyasaya sürüldükten sonra onu değiştiremez veya düzeltemezsiniz. O yüzen dikkatli olmanız gerekiyor. Geliştirme devam ediyor ve Horizen Labs, aslında başlangıçta planlanandan daha fazla işler yaptı. Bu, DAO’nun stake sisteminin başlatılmasını bekleyen APE yatırımcıları için iyi bir işaret.

Analistten APE tahmini APE, an itibariyle 6.97 dolardan işlem görüyor. FXStreet analistleri, alıcıların geri dönüş yapması durumunda ApeCoin fiyatının desteğin üzerine çıkarak 7.28 dolar hedefine ulaşabileceğine inanıyor. Bu, NFT tabanlı tokende yükselişin trendinin başlayabileceğini gösterir. 7.28 doların üzerinde bir günlük kapanış, yükseliş eğilimini teyit edecektir. Önde gelen analistlerden Kelvin Maina, ApeCoin‘de güçlü teknik temeller gördüğünü ve APE’in kısa vadede 8.50 dolara ulaşabileceğini belirledi. Uzmanlara göre, altcoin’lerin yeni zirvelerine çıkması için makroekonomik şartların değişmesi gerekiyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!