NFT
Anthony Scaramucci, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor
Anthony Scaramucci, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Anthony Scaramucci, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların ünlü savunucusu Anthony Scaramucci, ekonomi dünyasının önde gelen yatırımcılarına Bitcoin (BTC) konusunda seslendi.

Scaramucci, küresel ekonomi piyasalarında tanınmış ve önde gelen isimlerinden olan Warren Buffet ve Charlie Munger’a seslendi. Bitcoin maksimalisti, küresel ekonominin aktörlerine, Bitcoin’ e olan görüşleri için aceleci olmamalarını tavsiye etti.

Scaramucci’den Bitcoin’in Sert Eleştirmenlerine Davet Çağrısı

Apple, yeniliğe açık ve umut veren teknolojisini devam ettirirken, dünya ekonomisinin önde gelen isimlerinden Warren Buffet ve Charlie Munger önyargılı bakıyordu.

Bu önyargı 40 yıl boyunca devam ettiği için Scaramucci, Bitcoin‘in önünde uzun zaman olduğunu ve benimsenmesi gerektiğini belirtti. Scaramucci, Bitcoin’in 14 yaşında olduğuna değinerek, ekonominin ünlü isimlerinin Bitcoin’e karşı olumlu bir yaklaşım sergilemesi için uzun bir süre olduğunu belirtti.

It took Mr. Buffet and Mr. Munger 40 years to fall in love with Apple $AAPL Which means we have 26 years to go for that love affair to start with #Bitcoin Mr. Munger will be 125 Mr. and Mr. Buffett 118.

— Anthony Scaramucci (@Scaramucci) February 2, 2023

Bitcoin maksimalisti Scaramucci, sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarında, kripto paralar teknolojisinin devam edeceğini sık sık belirtti. Sektörün geleceği açısından desteklerini sürdüren Scaramucci, kripto teknolojisi için sosyal medyada aktif rol oynuyor. Bitcoin’i sarsan olaylar olduğu zaman da desteğini gösteren maksimalist, insanları bu teknolojiye çekmeyi hedefliyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!