sikayetkripto
Andrew Tate’ten Riskli Bitcoin Videosu
Andrew Tate’ten Riskli Bitcoin Videosu

Andrew Tate’ten Riskli Bitcoin Videosu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şu anda tutuklu bulunan internet yüzü Andrew Tate, bir videoda vergiden Bitcoin ile nasıl kaçtığını anlattı.

Geçtiğimiz yıl Google’da en çok aratılan sekizinci isim olan Andrew Tate, bir videosunda vergilendirmelerden kaçınmak adına izleyenlere Bitcoin kullanmalarını önerdi.

Andrew Tate’ten Riskli Bitcoin Açıklaması

Geçtiğimiz yıl videoları interneti kasıp kavuran Andrew Tate, geçtiğimiz günlerde ceza avukatı Bruce Rivers tarafından yayınlanan bir videoda Bitcoin ile vergiden kaçınmayı izleyenlerine önerdi. Buna karşın Tate’in kendi metodu birçok yargı alanıyla ters düşeceğe benziyor.

İngiliz ve Amerikan asıllı sosyal medya fenomeni ve beş kez dünya kickboks şampiyonu Andrew Tate’in geçen ay Bükreş, Romanya’da tutuklandı. Tate, şu anda erkek kardeşi ile ve iki iş ortağıyla birlikte hapiste olduğu iddiasıyla manşetlerden düşmedi. Tate’in suçlamaları ise insan kaçakçılığı, cinsel saldırı ve organize suç teşkilatı kurma.

Bu ayın başında Tate’in avukatı tarafından yayınlanan videoda Tate vergi ödemesinden kaçınmak için Bitcoin (BTC) kullandığını anlatıyor. 

Videoda Tate, Bitcoin’i farkında olmadan suçlandığı alanlardan olan vergi görevlisini dolandırmak için nasıl kullandığını anlatıyor. Tabi uzmanlara göre bu durum hukukun birçok alanıyla ters düşüyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!