NFT
Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin’de Boğa Rallisi İçin Bu Tarihe İşaret Etti!
Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin’de Boğa Rallisi İçin Bu Tarihe İşaret Etti!

Analiz Şirketi Matrixport: “2024 Yılında Asıl Boğa, Bitcoin’in Bu Alanında Yaşanacak”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para hizmetleri sağlayıcısı Matrixport, halka açık Bitcoin madenciliği şirketlerinin BTC fiyatına oranla çok daha iyi performans gösterebileceğiini iddia eden bir rapor yayınladı.

Perşembe günü yayınlanan rapor, borsada işlem gören dijital varlık şirketlerinin düşük performansına dikkat çekiyor ve Bitcoin(BTC) madenciliği alanının 2024 yılı için boğa lehine gözüktüğünü iddia ediyor.

Raporda, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 70.000 dolara tırmanması halinde bir yatırımcının yalnızca %167’lik bir getiri elde edeceği belirtiliyor. Bununla birlikte rapora göre, HIVE Digital (HIVE), Bitfarms (BITF) ve Iris Energy (IREN) gibi firmalar da dahil olmak üzere halka açık bitcoin madencilik şirketlerinden oluşan çeşitlendirilmiş bir portföy satın alarak daha büyük kazançlar elde edilebilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bloomberg Analisti, Ethereum Vadeli İşlemler ETF’siyle İlgili SEC’in İçinden Sızan Bilgiyi Paylaştı: Müjdeli Tarihi Verdi

Rapora göre Bitcoin’in mevcut fiyatına kıyasla madencilik şirketleri %33 iskonto ile işlem görüyor. Matrixport’un araştırma müdürü Markus Thielen raporda şunları yazdı: “Regresyon analizimize göre, Bitcoin 30.000 dolara dönerse dahil edilen 10 Bitcoin madenciliği şirketi %97 daha yüksek değerlenebilir ya da Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşır ve 70.000 dolardan işlem görürse %572 daha yüksek değerlenebilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!