NFT
Veriler Bu Altcoin’in Sıçrayabileceğine İşaret Ediyor!
Veriler Bu Altcoin’in Sıçrayabileceğine İşaret Ediyor!

Analitik Firması Şampiyon Altcoin’i Açıkladı: Perşembe’nin Gelişi Çarşamba’dan Bellidir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası sert bir kış döneminden geçerken, bazı altcoin projeleri bir sonraki boğa döngüsü için harıl harıl çalışıyor. 

14:00
2 Aralık 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Kripto para piyasası sert bir kış döneminden geçerken, bazı altcoin projeleri bir sonraki boğa döngüsü için harıl harıl çalışıyor.

İçerik Rehberi

Cardano, Zirvede Yer Aldı!Cardano, Birçok Listede Öne Çıkıyor! Cardano, Zirvede Yer Aldı! Kripto analitk şirketi Santiment’in güncel raporuna göre, Cardano (ADA) Kasım ayında büyük bir başarıya imza attı. Cardano, geliştirme faaliyetinde diğer tüm kripto paraları geride bırakarak, zirvede yer aldı. Santiment ayrıca, geçen ay GitHub geliştirme faaliyetlerine dayalı olarak ilk 10’daki altcoin projelerini de paylaştı. Kasım ayında, Cardano GitHub geliştirme etkinliği sayısı 572,67’ye ulaştı. Cardano’nun etkinlik saysı  ikinci ve üçüncü sırada yer alan Polkadot ve Kusama’dan %17,8 daha yüksek. Ayrıca Cardano’nun geliştirme etkinliği, beşinci sırada yer alan Ethereum’unkinden %55 daha yüksek.  Değerlendirmeye göre, GitHub geliştirme etkinliğine göre ilk on varlık ve bunların Kasım ayındaki geliştirme etkinliği sayıları şu şekilde: Cardano (ADA), 572.67Polkadot (DOT), 486.13Kusama (KSM), 486.13Cosmos (ATOM), 398,97Ethereum (ETH), 369.43Internet Computer (ICP), 333.40Status (SNT), 327.67Decentraland (MANA), 310.93Filecoin (FIL), 299.40Vega Protocol (VEGA), 277.13. Bu önemli liste ayrıca, Santiment destekli GitHub analiz aracı ProofofGithub tarafından da teyit edildi. Bu başarı, ağ kademeli olarak kripto alanındaki en gelişmiş zincire dönüşürken, Cardano’daki büyük geliştirme faaliyetlerinin altını çiziyor. Cardano ayrıca, en yüksek geliştiriciye sahip zincirler listesinin başında yer aldı. Kasım’ın ilk hftasında, ProofofGithub, Cardano’nun aynı zaman diliminde Ethereum’un üç katı bir rakama ulaşarak  geliştirme faaliyeti sayısında lider olduğunu açıkladı. Cardano ayrıca Temmuz ayında da en yüksek geliştirme faaliyetlerine sahip zincirler listesinin başında yer aldı. Cardano, Birçok Listede Öne Çıkıyor! Cardano’nun başarısı, şaşırtıcı değil. Cardano geliştirme etkinliklerini düzenli olarak paylaşan Cardano Updates, dün 215.430 ekleme ile zincirdeki 63 depoda 112 yazarın 748 GitHub taahhüdüne ulaştığını ortaya koydu. Zincirdeki bu aktif gelişmelerin ortasında, Cardano ağı yakın geçmişte sosyal ve piyasa faaliyetlerinde de artışlara tanık oldu 26 Ekim’de Lunar Crush tarafından değerlendirilen 3.954 token arasında Cardano, platformu sosyal ve pazar etkinliği değerlendirmesine göre yine zirvede aldı. ADA geçen hafta bir konsolidasyona sürecine girdi ve son yedi gün içinde %1,02’lik yetersiz  kazançla  an itibariyle 0,3141 dolardan işlem görüyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!