sikayetkripto
Bu Altcoinden Güncelleme Atağı: “Ethereum Güncellemesi Yanımızda Şaka Gibi Kalacak!”
Bu Altcoinden Güncelleme Atağı: “Ethereum Güncellemesi Yanımızda Şaka Gibi Kalacak!”

Analistten Şok İddia: Bu Altcoin de FTX gibi Patlayacak!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Swan Bitcoin’in CEO’su ve Kurucusu Cory Klippsten‘e göre, uzun vadede Bitcoin (BTC) dünyanın başlıca para birimi haline gelecek, ABD doları ve diğer itibari para birimlerinin yerini alacak ve altcoinleri geride bırakacak. Ayrıca Ethereum’un sonu FTX gibi olacak, dedi.

Ünlü Analist Ethereum’un Sonunu FTX’e Benzetti

“Muhtemel sonuç, Bitcoin’in on yıllar boyunca boyut, piyasa değeri, fiyat ve satın alma gücü olarak büyümeye devam etmesi ve muhtemelen uzun vadede ABD dolarının yerini alacak küresel para haline gelmesidir” dedi.

“Bu 20 ila 30 yıl kadar kısa bir süre sonra da olabilir, ancak önümüzdeki yüzyıla kadar gerçekleşmeyecek bir şey de olabilir.”

Ethereum ve Solana gibi altcoinlerin “s***coins” olduğunu öne süren Klippsten, Bitcoin’den farklı olarak bunların para biçimi olmayı umut edemeyeceğini iddia etti. Ayrıca Ethereum’un önünde sonunda patlayacak bir dolandırıcılık olduğunu söyledi.

“Birileri bu altcoinlerin para arzını çıkarabilir ve kontrol edebilir ve istedikleri zaman kodu değiştirebilir” dedi. “Bu, merkezi olmayan ve değişmez olan ve sahibi olmayan Bitcoin’den çok farklı bir şey. Bu altcoinlerin hiçbiri para haline gelemez.”

FTX’in çöküşünü gerçekleşmeden önce tahmin eden Klippsten, FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’ı “Scam Bankster Fraud” olarak adlandırdı.

Klippsten ayrıca, yakın zamanda bir proof-of-stake protokolüne geçiş yapan Ethereum’un giderek daha “karmaşık” ve politize hale geldiği için başarısız olacağını ima etti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bybit CEO'su Bitcoin (BTC) Fiyat Tahminini Açıkladı! Düşüş Nerede Duracak?

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin’in dört yıllık döngülerde hareket ettiğini öne süren Klippsten, ABD Merkez Bankası’nın parasal sıkılaştırmadan daha güvercin bir politikaya doğru dönmeye hazırlandığının görüldüğünü söyledi.

Bu da Bitcoin’i etkileyebilir. Dört yıllık döngüleri göz önüne alındığında, Bitcoin’in 14.000 doların hemen altında olası bir tabana sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!