Analistten Sinyal Geldi: 2022’nin En Patlayıcı Altcoin’i Yüzde 47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor!
Analistten Sinyal Geldi: 2022’nin En Patlayıcı Altcoin’i Yüzde 47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor!

Analistten Sinyal Geldi: 2022’nin En Patlayıcı Altcoin’i Yüzde 47’lik Bir Ralliye Hazırlanıyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Michaël van de Poppe, kripto para piyasasına yönelik yaptığı son tahminlerde 2022’nin en patlayıcı altcoin’lerinden birinin %47’lik bir ralliye hazırlandığını belirtti.

09:30
20 Mayıs 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in (BTC) 28.400 dolarlık destek aralığını koruyabilmesi durumunda son dönemin popüler altcoin‘lerinden birinin büyük bir ralliye başlayabileceğini söyledi.

İçerik Rehberi

Bu Altcoin Büyük Bir Ralliye BaşlayabilirAnalist, Bitcoin’de Bu Seviyeleri İşaret EttiBu Altcoin %35 Artışa Hazır Bu Altcoin Büyük Bir Ralliye Başlayabilir Önde gelen kripto para analisti Michael van de Poppe, yakın zamanda yaptığı açıklamalar ile piyasa hakkındaki son tahminlerini paylaştı. Poppe, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla 602.000 takipçisine STEPN‘in (GMT) yakında yaklaşık %47 sıçrayarak 1.80 dolar seviyesine çıkabileceğini dile getirdi. Michael van de Poppe, GMT hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 28.400 dolar aralığına koruyabilirse GMT’de bir ralli başlayabilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla STEPN (GMT), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5.36 artışla 1.45 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Analist, Bitcoin’de Bu Seviyeleri İşaret Etti Öte yandan Van de Poppe, BTC hakkındaki tahminlerine devam ederek, lider kripto para biriminin 29.400 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirebilmesi durumunda o zaman piyasa değerine göre en büyük kripto para birimini 32.800 dolara ulaşmaktan hiçbir şeyin alıkoyamayacağını belirtti ve şöyle söyledi;

Bunu hala Bitcoin‘de izliyorum, benim bölgem 28.400 dolar seviyesi. 29.400 dolardan da reddedildi, bu yüzden daha düşük aralıkların nasıl tepki vereceğini göreceğiz.

29.400 dolarlık dönüş, şimdiden 32.800 dolara doğru hareketin bir tetikleyicisi olarak karşımıza çıkıyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %3.50 artışla 30.089 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Bu Altcoin %35 Artışa Hazır Van de Poppe ayrıca altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu düşündüğünü belirtti. Öyle ki ünlü analist Chiliz‘in (CHZ) bir grafiğini işaret etti ve spor odaklı token’ın %20-35 kazanç sağlamaya hazır olduğunun altını çizdi. Poppe Chiliz hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bazı altcoin’lerde iyi bir çıkış, takas edilebilecek bazı [Destek/direnç] dönüşlerine neden oldu. Bu da CHZ‘de %20-35’lik bir ralliyle sonuçlanabilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Chiliz (CHZ), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.89 artışla 0.12 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!