NFTPump
Analist MANA, APE ve Bu Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor!
Analist MANA, APE ve Bu Ethereum Rakibinde Yükseliş Bekliyor!

Analistten Dikkat Çeken “Ralli” Vurgusu: Bu Üç Kripto Para Birimine İşaret Etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti, piyasanın yeniden yükselişe geçmesi ile birlikte yakın dönemde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabilecek üç kripto para birimine işaret etti.

10:43
1 Ağustos 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Sosyal medyada “Pentoshi” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile piyasadaki son duruma ilişkin düşüncelerini paylaştı ve güncel teknik görünümü değerlendirdi. Analist, kripto para piyasasının yeniden yükseliş yönlü bir ivme kazanması ile birlikte güçlü bir ralli başlatabileceğini düşündüğü altcoin’lere işaret etti.

İçerik Rehberi

Kripto Para Analistinden “Ralli” VurgusuKripto Para Piyasası, Yeni Haftaya Düşüş ile Başladı Kripto Para Analistinden “Ralli” Vurgusu Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile kripto para piyasasındaki son durumu değerlendiren analist, yakın dönemde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabileceğini düşündüğü altcoin’lere işaret etti. Analist, Solana’nın (SOL) 45 dolar direncini aşması ile birlikte değer artışlarına hız kazandırabileceğini ve yakın dönemde %40’ı aşan bir yükseliş hareketi başlatabileceğini öne sürdü. İkinci olarak da Cardano (ADA) adına 0,55 dolar direncinin yakın vadede oldukça kritik olduğunu belirten analist, bu direnç seviyesinin aşılması ile ADA’nın da ortalama %25’lik bir değer artışı kaydedebileceğini ifade etti. Sosyal medyada “Pentoshi” kullanıcı ismi ile bilinen kripto para analisti, üçüncü ve son olarak da Polygon (MATIC) adına 0,98 dolar direncine dikkat çekti. Analiste göre MATIC, 0,98 dolar seviyelerini aşması ile birlikte yakın vadede 1,30 dolar fiyat seviyelerine varan bir yükseliş hareketi başlatabilir. Kripto Para Piyasası, Yeni Haftaya Düşüş ile Başladı Yeni haftaya düşüş ile başlayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 23.200 dolar seviyelerine kadar geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 1.680 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasının toplam değeri ise 1,12 trilyon dolara geriledi. Öte yandan Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatte ortalama 140 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!