Analist: Matematiksel Model Bitcoin’de (BTC) Bu Seviyeyi Dip Olarak İşaretliyor!
Analist: Matematiksel Model Bitcoin’de (BTC) Bu Seviyeyi Dip Olarak İşaretliyor!

Analistten Bitcoin (BTC) Kehaneti: 2024’te 100.000 Dolar İçin Olasılık Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NorthstarBadcharts.com Kurucu Ortağı Patrick Karim, önümüzdeki birkaç yılın Bitcoin (BTC) için yatay bir seyir olabileceğini söyledi.

Bitcoin (BTC) Yatay Seyretmeye Devam Edecek, Hisse Senetleri Ancak 2031’de Dibe Vurabilir

“Bitcoin muhtemelen 10 bin dolar aralığında dibe vuracak. SPX ya da NASDAQ emtiadan gelen sermaye akışını karşılayana kadar uzun bir süre bu şekilde kalacak,” dedi. “Kesinlikle en az bir ya da iki yıl yatay bir seyir izleyebilir.”

Teknik analist Karim, hisse senedi piyasalarının dibi görmesinin yaklaşık on yıl alabileceğini ve yatırımcıları uzun vadeli bir ayı piyasasının beklediğini sözlerine ekledi.

“SPX’in enflasyon karşısında gerçekten dibe vurması 2031’i bulabilir, Büyük Buhran’da olanları tekrarlarsak 2031, 2035 veya 2041 bile olabilir. Bu uzun bir süre olabilir ve benim için tüm bu ralliler ayı piyasası rallileridir,” dedi.

 Bitcoin 100 Bin Dolarlık Olur Mu?

Bazı analistler Bitcoin’in 2024 yılına kadar 100 bin dolara ulaşacağını tahmin ediyor ki Karim bu tahmine “yüzde 1” ile “yüzde 5” arasında bir olasılık atfediyor.

“Bunu duyduğumda, bu aşamada tamamen saçmalık,” dedim. “Analistler olasılıklarla oynamıyorlar… En azından bunu bir grafiğe koyun ve bana bunun mümkün olduğuna dair objektif bir kanıt verin.”

Karim, Bitcoin’in yok edilmesi gereken çanta sahipleri olduğunu ve Bitcoin’in bir “balon” olduğunu iddia etti. “Bitcoin’in zirvesini yaşadık, lazer gözler, hepsi bitti” dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FED Başkanı Jerome Powell Beklenen Konuşmasını Yaptı: İşte Bitcoin'in (BTC) İlk Tepkisi!

FTX Çöküşü

Karim’e göre, bir zamanlar dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan FTX’in çöküşü, yatırımcılar FTX’in yerel tokeni FTT’ye dikkat etmiş olsalardı öngörülebilirdi.

Karim, teknik analizine dayanarak 2022 Haziran’ına gelindiğinde FTT’nin bir “saatli bomba” olduğunu iddia etmişti. “FTX tokenını son altı ay boyunca tutmak için hiçbir neden yoktu, ” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!